Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szépnek szép, vagy inkább látványos, pláne ha szép tiszta, és fényes minden.

Ésszerűség alapján nem javasolható, mert egy apró kavics, ami beszabadul, vagy egy jó kis sáros dagonya, és lehet lőttek a vezérlésnek.

Nem kicsit voltam para, amikor vadkertre a vectrával így mentem le, mert épp száradt a ragasztás a fedélen, mivel előtő gazdi szépen eltörte.

Link to comment
Megosztás:

Szépnek szép, vagy inkább látványos, pláne ha szép tiszta, és fényes minden.

Ésszerűség alapján nem javasolható, mert egy apró kavics, ami beszabadul, vagy egy jó kis sáros dagonya, és lehet lőttek a vezérlésnek.

Nem kicsit voltam para, amikor vadkertre a vectrával így mentem le, mert épp száradt a ragasztás a fedélen, mivel előtő gazdi szépen eltörte.

Én már lassan 2 hónapja így megyek a Kadettal, mert már nincs egy olyan fedelem, ami nincs valahogy eltörve. :lol:

Törött, vagy hibás fedelem meg van 3-4. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Jó dolog a Powercup, eddig két mérésröl tudok és mindkétszer 5-5,5 LE lett az eredmény.

A szívóhang, amit produkál, az meg :huh: ! :)

Egyik haver most gyártat aluöntvény Powercupokat, elvileg mostanában kellene elkészülnie az elsö szériának.

Ahogy a gyereket ismerem, jobb lesz, mint az az eBeyes cucc, amiröl a mintát vették.

Valamint van még egy lehetöség azt a nagy SFI-dobozt kiiktatni, de azt elöbb tesztelnem kellene. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.