Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

FIGYELEM!!!

Egyre gyakrabban választják az alábbi módszert a "trükkös" tolvajok:

Két feltűnően csinos , fiatal nő odajön az autódhoz amikor leparkolsz éppen a Tesco/Auchan/Cora/Metro parkolójában. Lehajtod az ablakot, a csaj melle majd' kiesik a pólójából (így terelve el figyelmed) megkérdezi, hogy lemoshatják-e a szélvédődet? Miután ez megtörtént, megkérdezik, hogy eldobnád-e őket a közelben lévő benzinkúthoz.

Ha beleegyezel, beszállnak a hátsó ülésre és rövid idő múltán vadul szeretkezni kezdenek, alig mersz a tükörbe nézni! Ekkor az egyik előrehajol és megkérdezi, beszállnál-e. Az aktus után elfáradva ismét megkérdezi, hogy mit szólnál egy jó szakszihoz? Mivel a jó szívvel adott dolgokat az ember nem szívesen utasítja vissza, nehezen, de beleegyezel.....

A másik pedig közben kikönnyíti a pénztárcádat!

VIGYÁZAT!!!!!

Egyre gyakoribb módszer! A múlt héten már kétszer történt meg velem!!!

Ma is oda megyek... :huh:

Link to comment
Megosztás:

FIGYELEM!!!

Egyre gyakrabban választják az alábbi módszert a "trükkös" tolvajok:

Két feltűnően csinos , fiatal nő odajön az autódhoz amikor leparkolsz éppen a Tesco/Auchan/Cora/Metro parkolójában. Lehajtod az ablakot,

én itt buknám, mert nem megy le az ablak :huh: :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Háát.. fax vagyok.. a srác valamiért nem nagyon akar biztosítózni.. viszont mondja a kp-t,hogy ma akár oda is adja.. mivel elsőre mondta neki olyan 15(lökös)+15-20(fényezés) körül,ebben maradna... ezt emlegette,hogy amit mondtam, azt inkább kifizetné kp-ben.

Meg kell neki mondani hogy a hátfal is sérült...Így kicsitt több lesz az összeg.... :huh:

Link to comment
Megosztás:

hogy fog az kinezni hogy hatul GSI lokos elol meg nem :huh:

Nem üt az el olyan nagyon.. a hátsó nem olyan nagyon sokban különbözik.. szerintem..

Amúgy meg majd beszélek valakivel, hogy óvatosan tolasson rám, adjon betétlapot, és már kész is az eleje is :lol:

Ez mekkora poén. Az elején tényleg azt hittem, hogy valami komoly... :) :) :D

Én is így voltam vele.. de amikor ott tartottunk, hogy az adtt mukival is eksön.. aztán meg még furulya..(nem mintha az nem lehetne a része az eksönnek :D) már kedtem furcsán állni a dologhoz.. és Antinak van igaza.. 0 értékkel kell menni ;)

Meg kell neki mondani hogy a hátfal is sérült...Így kicsitt több lesz az összeg.... ;)

Ezt már buktam az első nap.. mondták már többen, hogy a jószívem, meg a túlzott igazságérzetem visz a sírba majd.. (már itt van az asztalon a 40pénz..)

De tanúltam belőle.. bár ne kelljen sose alkalmaznom..

Opel16v Gabi:

LOL jó volt!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.