Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Az biztos hogy a gyorsuláshoz neked ideális lenne ;)

A Klasen Speedster-en is ilyen volt hátul :)

Én eladnám a helyedben azokat a felniket, mert túl kicsik az Astra alá. :D

P4284910_www.kepfeltoltes.hu_.jpg :)

Különben mennyiért mérnek egy ilyen garnitúrát külföldiában használtan? :huh:

Vagy lehet tudni, hogy neked mennyi volt, mire itthon volt? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nemtudom. EVO... :huh:

Abba drágább az osztómű :lol:

Ráadásul ha sperrest akarsz bele, azt olyan 1000km-ként újra kell hézagolni, ami egy

profi műhelyben is egy egész napos meló :)

72órán belül küldenek egy kárszakértőt és az felméri a kárt a kocsin.

Nem kell 72 órán belül mennie, bár a gyakorlat azt mutatja, hogy jönni szokott 3-4 napon belül.

Én is hétfőn jelentettem be, csütörtökön jött a muksó.

És a hátfalat is mindenképpen bele kell venni a kárfelvételi lapba, és meg kell egyezni számla nélkül!

Ez így kb 100e Ft kp :)

Link to comment
Megosztás:

Háát.. fax vagyok.. a srác valamiért nem nagyon akar biztosítózni.. viszont mondja a kp-t,hogy ma akár oda is adja.. mivel elsőre mondta neki olyan 15(lökös)+15-20(fényezés) körül,ebben maradna... ezt emlegette,hogy amit mondtam, azt inkább kifizetné kp-ben.

Én meg nem akarok nagyon k..ögösködni.. tanúltam ebből. Ha legközelebb ilyen van, egyértelmüen "betétlap" aztán biztosító..

Most bukok rajta egy kis nyereséget, de ha elkérek egy 40-et, akkor azért 0-ra biztos kijövök nem? a fényezés egy 20ból azért csak megvan...

Link to comment
Megosztás:

Háát.. fax vagyok.. a srác valamiért nem nagyon akar biztosítózni.. viszont mondja a kp-t,hogy ma akár oda is adja.. mivel elsőre mondta neki olyan 15(lökös)+15-20(fényezés) körül,ebben maradna... ezt emlegette,hogy amit mondtam, azt inkább kifizetné kp-ben.

Én meg nem akarok nagyon k..ögösködni.. tanúltam ebből. Ha legközelebb ilyen van, egyértelmüen "betétlap" aztán biztosító..

Most bukok rajta egy kis nyereséget, de ha elkérek egy 40-et, akkor azért 0-ra biztos kijövök nem? a fényezés egy 20ból azért csak megvan...

Meg.De inkább Dinitől szerválj be GSi hátsólököst, mert ilyet mint ami a tiéden volt fényezve, sztem nem lesz 1Xű szerválni......

Valamint erősen imádkozz, hogy a hátfalad nem kapott.......

Link to comment
Megosztás:

Meg.De inkább Dinitől szerválj be GSi hátsólököst, mert ilyet mint ami a tiéden volt fényezve, sztem nem lesz 1Xű szerválni......

Valamint erősen imádkozz, hogy a hátfalad nem kapott.......

Ott vannak a képek.. amennyire néztem nem vészes a hátfal.. és persze ha már igy alakúlt, egyértelmüen GSi lökös megy fel :huh:

Dinivel már tegnap beszéltem..sajna most épp nincs neki, a héten vitték el.. majd... végülis igy lökös nélkül is elvagyok.. bár nem akarok hónapokig igy járni..

33410563.jpg

33410566.jpg

Ezen a két képen látszik legdúrvábbnak..(az utsón bekarikáztam, hol érhetett hozzá valami..)

de sztem ha bentebb ment is, nem lehet több fél centinél.. remélem tényleg igy van..

Jah.. és ilyen mint az enyémen van.. lehet ez se fényezhető volt eredetileg, mert már igencsak pergett lefelé a festék róla(rar ban lévő képeken látszik is) :lol: igaz, négy éve nálam van.. szal mimimum annyit bírt ki..

Az már más tészta, hogy ilyen gyöngyház fényt hol tudok majd alkotni...

Link to comment
Megosztás:

Hú, Laci, mennyibe fájt bele az Air Ride? Látom, hogy fenn van a bal hátulja, gondolom leeresztetted a jobb elejét. :)

:lol: ezen jót nevettem... most,hogy mondod.. vaze.. nem is láttam.. kitört a jobb első kerék is a balesetben.. így már mindjárt drágább lesz..

Ne buktass már le bazz... még a végén kiderül,hogy van itt zsé.. air Ride rendszer, stb. :)

amúgy csak neked megsúgom titokban, bal hátsó kerék elött figyelt be egy gyári emelő.. csak igy fértem hozzá a kerékjáratban lévő csavarhoz.de ebből a szögből frankón nem látszik :huh:

Link to comment
Megosztás:

Tudom nem ide való de messze a legolvasottabb és a legtöbb embernek itt van vmi bontós ismerőse

Vki nem tud olyanól aki bontott c20ne vectrát(lényeg h nem abs-esés csak ebben ill 16v-s gsiben akad) és esetleg akadna nála 3/20-as fékerő szabályzó?????

köszi és még1x bocs

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.