Racce Elküldve Január15, 2008 Elküldve Január15, 2008 Ha én lettem volna már nem írogatsz... :huh: Erről jut eszembe Laci mondata..." Ha megdugtam volna már velem lenne..." persze mindezt faarccal, és kőkomolyan... :lol: :) :) :D ;) :D hát az g..i komoly volt ;) azthittem beesek az aknába! Remélem ma is kemény vagy Mr. bármit megfejelek,ha nem szólok azért,ha szólok akkor meg azért! :D
Tom Elküldve Január15, 2008 Elküldve Január15, 2008 Kiváncsi leszek ezzel hogy fog muzsikálni mert ez 13kg. Felni, gumi együtt?
Veres Jana Elküldve Január15, 2008 Elküldve Január15, 2008 http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1280 Ez nem a Tom-é, igaz???
Atommanó Elküldve Január15, 2008 Elküldve Január15, 2008 Hát ha tegnap 20X nem fejeltem meg azt a szart, akkor egyszer sem... :huh:
Atommanó Elküldve Január15, 2008 Elküldve Január15, 2008 http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1280 Ez nem a Tom-é, igaz??? Nem...ez csak egy gyenge copy...
Atommanó Elküldve Január15, 2008 Elküldve Január15, 2008 Jut eszembe..Lanti ma nem dolgozik...??? :huh: :lol: :)
Racce Elküldve Január15, 2008 Elküldve Január15, 2008 én meg úgy görcsöltem,hogy majdnem a kezemben maradt az ablaktörlő,meg kiharaptam a tetőből egy darabot (top chop) jajjj,de röhögtem anyám.... :lol: :huh: :)
Stock16v Elküldve Január15, 2008 Elküldve Január15, 2008 Tényleg szép ez a felni,de nekem a régi jobban tetszett :huh: Valóban mindkettő szép a maga módján. Felni, gumi együtt? Igen.
redline Elküldve Január15, 2008 Elküldve Január15, 2008 Racce, te most eladtad a caddy-t? Láttam reggel a Fáy utcában.
Atommanó Elküldve Január15, 2008 Elküldve Január15, 2008 Racce, te most eladtad a caddy-t? Láttam reggel a Fáy utcában. Nem adta el...csak ott rakta le, mert egy Evo-t kellett levinnie vidékre... :lol: :huh:
Lanti Elküldve Január15, 2008 Elküldve Január15, 2008 Jut eszembe..Lanti ma nem dolgozik...??? :) :) :D Láttál a Sissi-be? :huh: :lol:
Stock16v Elküldve Január15, 2008 Elküldve Január15, 2008 Az úgy elég baráti... :huh: Szerintem is :lol: Nem tud valaki olyan 60mm körüli ültetőrugót esetleg használtan vagy újban nem túl horror áron?
Atommanó Elküldve Január15, 2008 Elküldve Január15, 2008 Láttál a Sissi-be? :huh: :lol: Nem...jól elbújtál... :)
Lanti Elküldve Január15, 2008 Elküldve Január15, 2008 Nem...jól elbújtál... :huh: tehát akkor ez elöző kérdésedre válasz... nem :lol:
Racce Elküldve Január15, 2008 Elküldve Január15, 2008 :) :) :D azé elég jó volt lejönni vele..... :huh: nagyon állat a futóműve baccki.....jó a haladás sem roszz :lol:
redline Elküldve Január15, 2008 Elküldve Január15, 2008 hmm :huh: már megint itt van ez a szószátyár :lol: :)
mélykék76 Elküldve Január15, 2008 Elküldve Január15, 2008 http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1280 Ez nem a Tom-é, igaz??? Tomnak Calija van, csak szégyenli :huh: :lol: :)
Laci4 Elküldve Január15, 2008 Elküldve Január15, 2008 Nah.. csak utolért engem is a végzetem, pontosabban egy Rönyó :) Megvolt az első koccom.. és nem, nem a nyári gumim miatt!! :D Lámpás kereszteződés, fordúltam volna ki balra(szemből jövő forgalom is van, plusz "zebra"). Elöttem lévő megindúlt balra.. gondoltam még én is elférek.. gyi utána.. elöttem lévő satu..(gondolom gyalogos) én is satu.. megálltam.. kb. méterre mögötte..de volt egy megérzésem... belenéztem a középső tükörbe, de addigra már éreztem is.. paff... mögöttem is megindúlt a srác szintén balra kanyarodni.. de már nem bírt megállni mögöttem.. eltalált.. elgurúltunk a kereszteződésből(árpád út.. nagy forgalom) megnéztük a kocsikat.. nekem majd a mint látszik a lökös KO lett.. neki meg szemre semmi!! épp hogy karcos lett a lököse!! érdekes.. valami újabb Renault egyterü.. kicsit hegyes elejü.. Mondom neki, nah akkor mi legyen szted? Nézte nézte.. mire mondja, hogy kifizeti a károm.. mondom ok. Felírtam az adatait, név, anyja neve, lakcim, szem.ig szám, telcsi szám..még ő mondta, hogy csörögjek rá, szal valós.. és hogy hivjam,hogy mi mennyi.. rendőrt nem hívtunk.. remélem nem fogok ez miatt szivni később.. meg fényképet se volt érkezésem akkor hirtelen csinálni.. :) Nem volt rutinom még :D Háát ennyi.. úgy néz ki, a lökös kuka, más egyébb talán nem sérült... nem volt nagyon nagy kocc.. (lökös jobb oldali két füle letört, bal oldalon a felső, illetve a hátúl rögzítő belső müanyag szintén kitört.. no meg a külső rész is.. ez szerintem GTK, javítani semmi értelme...) Több fullos kép .rar 94 mega.. egyéb képek is vannak benne.. (ha már így alakúlt, bővítem az így csináld szekciómat.. hátsó lökös leszedése.. ;) :huh: ) Úgy gondolom, lökös 15e, fényezés 15-20e ft... jól gondolom? Ami viszon még bosszant az ez: http://img5.tar.hu/laci4gsi/size2/33404742.jpg napról napra jobban virágzik a széép kis rozsda :lol:
opel16v Elküldve Január15, 2008 Elküldve Január15, 2008 Meg kell nézni a hátfalat is, nem-e nyomta meg. Leszedni nem nehéz. Belül a csomagtartó hátfalán a műanyag borítás alatt ott van két 13-as anya, amit le kell tekerni, meg a kerékjáratnál is van asszem 2-2 kis csavar.
mélykék76 Elküldve Január15, 2008 Elküldve Január15, 2008 .... Lököst levehetnétek, hogy megnézzétek mi a helyzet alatta. Lamantin srácra meg rá se hederíts mit ír :huh: :lol:
Recommended Posts