Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

De ez önmagában nem sokat ér, nem? Ehhez még jo lenne egy ehhez írt szoftvert is szerezni...vagy inkább íratni egyet :huh:

Ez már önmagában is ér valamit, bár ha tudnám, hogy pontosan melyik Schrick tengelyekröl van szó, utánanézhetnék, hogy milyenek.

Ezekkel, egy jó beállítással és egy rendes kipufogóval meglenne a 170 ló szerintem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez már önmagában is ér valamit, bár ha tudnám, hogy pontosan melyik Schrick tengelyekröl van szó, utánanézhetnék, hogy milyenek.

Ezekkel, egy jó beállítással és egy rendes kipufogóval meglenne a 170 ló szerintem. :lol:

170? :huh:

definiáld ezt a "jó beállítás" dolgot

Link to comment
Megosztás:

170? :huh:

definiáld ezt a "jó beállítás" dolgot

Megveszed a tengelyeket, berakatod. Ha még nincs, kellene egy rendes kipufogórendszer, mert a programot kellene utoljára írni. Utána esetleg a szívóoldallal lehet még csinálni valamit, de oda max egy sportbetétszürö kellene szerintem.

Utána felveszed a Lalival a kapcsolatot és írattok egy programot hozzá. utána irány a pad. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Megveszed a tengelyeket, berakatod. Ha még nincs, kellene egy rendes kipufogórendszer, mert a programot kellene utoljára írni. Utána esetleg a szívóoldallal lehet még csinálni valamit, de oda max egy sportbetétszürö kellene szerintem.

Utána felveszed a Lalival a kapcsolatot és írattok egy programot hozzá. utána irány a pad. :huh:

De a Norbi >>>>

01.jpg

Link to comment
Megosztás:

Hengerfej optimalizálás az mit takar pontosan ?

Nagyobb csatornák, nagyobb szelepek, szívósort is hozzá kell igazítani a nagyobb csatornákhoz és mindezt nem lehet csak úgy ész nélkül reszelni, hanem pontosan tudni kell, hogy honnan mennyit és hogyan kell levenni, mert ha túl nagy lesz, akkor rengeteg nyomatékot fog veszíteni alacsonyabb fordulatszámtartományban a motor.

Itt van pár kép nagyobbított C20XE fejröl.

kopf_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

kopf2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

kopf_3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

....Nagyobb csatornák, nagyobb szelepek, szívósort is hozzá kell igazítani a nagyobb csatornákhoz és mindezt nem lehet csak úgy ész nélkül reszelni, hanem pontosan tudni kell, hogy honnan mennyit és hogyan kell levenni, mert ha túl nagy lesz, akkor rengeteg nyomatékot fog veszíteni alacsonyabb fordulatszámtartományban a motor.

Itt van pár kép nagyobbított C20XE fejröl....

Ühüüüüüüüm.

De ilyenkor nem mondja meg a Dbilas, hogy innen ennyi, onnan annyi a lecsippetendő ?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.