Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Összeakadtam most hazafelé menet egy OPC-vel (a gyengébbik

160LE-s változattal)az Árpád híd pesti hídfőjénél a rendőrpalotánál.

Láttam zöld a lámpa (ő is, azé nyomta) vissza 2 padlógáz és a hídon

az enyhe ívű kanyarban már sajna 1,5 autót kapott.Na puff ezután

csak is turbósat veszek mert a kivénhedt 93-as GSI odaver egy

2000-es friss OPC-t :) ! Lehet a súly különbség is nekem kedvezett

de én kétszeméllyel voltam ő meg egyedül! Mindenesetre megint

nőtt a szememben az autóm!

Link to comment
Megosztás:

Yesssss, Tomi ez ugyanolyan, mint ami a minap volt. Antiékkal darts és tsai és hazafel betalált egy turós leon (180le) és kb 10km-es szakaszon egyszer sem tudott elmenni mellettem, sőt ő kapott folyamatosan .5-1-1.5 autót. Igaz én 1edül voltam és nem kis súlyminusszal :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Ma amikor még száraz volt az idő, toltam kicsit a bakonyban, k jó volt :)

Sorra előzgettem a néha-néha felbukkanó autókat, egész addig, amíg be nem szorultam egy warburg mögé. Semmi különös, csak fellnik voltak rajta valami szebb fajtából.

Mikor belátható szakaszra értem, vissza kettő, balra ki, előzném, az is vissza kettő, aztán szépen lassan otthagyott. Nem mondom hogy odab@szott volna, de megnyúlt a pofám, amikor százhúsz-szűznegyvennél sem akart lemaradni, sőt...

Múltkor valami ladás vagy skodás szívatott meg ugyanerrefelé...

Link to comment
Megosztás:

Kösz Redline :)

Ültél is benne :)

Szerintem is korrekt a hirdetés :wink:, sőt, visszaellenőrizheted a törénetét a fórumon, de holtbiztos, hogy nem adja oda alkuval, még talán alku nélkül sem... Igazából nem is akarja eladni, csak késő tavaszig jó lenne villantania egy NAGY autót, de abban sem biztos, hogy kell az neki... Jó az apjáé is... Ismerem jól a tulajt...

Hasonlítsátok össze a telefonszámát az emailcímemmel, kiderül a turpisság :wink: :wink: Én vagyok.

Csak most, hogy k jót autóztam vele a bakonyban, meg hazafele az autópályán tolóbajnok-suzukiemblémahugyozós-hátulrólvillogtatós-öngyilkoselőzős-újVWpassatos-autópályaönjelöltkirálya-prosztógyerek úgy ott maradt mint a szar, végleg nincs kedvem eladni...

Hülyéje úgy akart előzni az autópályafelhajtón, hogy majdnem bement a szembesávba, azaz a szemből jövők lehajtójába...

Utána meg csak lesett, meg integetett...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.