Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Srácok szőnyeggel kapcsolatban kérdezném hogy milyet érdemes venni?Gumit,(nem nagyon tetszik)vagy szövetet?

Gyárit,utángyártottat?Van az az alutaposó az is tetszik....szóval?Nektek milyen van?Thx :lol:

Az alu nekem nagyon nem tetszik, nagyon gagyi, "búcsús" hatása van :huh:

Nekem valami univerzális szövet van télire...szebb mint a gumi és nem sajnálom ha rá kell lépni latyakos cipőben.

Link to comment
Megosztás:

Srácok szőnyeggel kapcsolatban kérdezném hogy milyet érdemes venni?Gumit,(nem nagyon tetszik)vagy szövetet?

Gyárit,utángyártottat?Van az az alutaposó az is tetszik....szóval?Nektek milyen van?Thx :huh:

Télire gumi vagy valami szar 5 ftos szövet amit nem sajnálsz, nyárra gyári. Nekem így van.

Link to comment
Megosztás:

Hát skacok...ez nem volt semmi...

Adott az alábbi hírdetés...

kb 5-6 éves téligumi...5000éééé...erre felhív a csávó, hogy neki Mercire kéne, és hogy ebben van e ilyen defektjelző... :lol: :D Hát majd leestem a székrőőő...Mondom akkó:

- "Legyen???"

- "Miért van benne???"

- "Hát rakunk bele, de akkor nem ennyi az ára...úgy 50.000" :huh:

- "Akkó köszönöm nem kell" Paff lecsapta... :D

Link to comment
Megosztás:

Meglássuk, mert éppen valami fránya vírusok akarnak lenyomni, estére nemtom meddig jutok velük

az élethalál harcban :lol: Hívlak ha megyek! :D

Hívni nem kell, elég az olaj :D . Én ott leszek, pénz van nálam vagy jössz vagy nem.

LACEE, küldtem püt :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.