Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Persze punnyadék csak azért volt mert már 3 napja szilvesztereztünk hajnali 4-5ig és a 3. napra esett a szilveszter. Különbenis az Orsi aludt mindíg a szoba közepén :huh:

Öööö ha jól emléxem én is ott voltam előző napokon is :lol: . Jó azért annyira nem voltatok vészesen punnyadtak :D Majd még beugrok a cuccaimért, tegnap nem tudtam.

Az árból ítélve a MÁV lesz az.:D

Az hát de más is rózsaszín sz@rt kapott?

Link to comment
Megosztás:

Kinél volt a BMW-s?

K&H

Olyan dologba próbáltak meg belekötni,ami nem jött be nekik,mert beszéltem ügyvéddel,tudtam mi merre.

Aztán még mindig nem akartak fizetni,ekkor megmondtam,hogy legközelebb az ügyvédem telefonál mostmár,érdekes módon 4 nap múlva a kezemben volt a pénz!

Link to comment
Megosztás:

Srácok szőnyeggel kapcsolatban kérdezném hogy milyet érdemes venni?Gumit,(nem nagyon tetszik)vagy szövetet?

Gyárit,utángyártottat?Van az az alutaposó az is tetszik....szóval?Nektek milyen van?Thx :lol:

Szerintem csak az a lényeg, hogy 1 fajta anyagból, amolyan homogén legyen (bár a gumi és szövet keverék elfogadható),

én vettem egyszer szövetet, aminek volt alu taposó része, de az nagyon szar volt, mert az alu-rész mentén hamar kikezdte a szövetet és szakadozott, aztán a lyukaknál ment a kárpit részre a dzsuva. Mondjuk lehet, hogy gagyi is volt, de szerintem jobb minőségűnél is megszaggathatja egy idő után az erősebb fém a gyengébb anyagot, ahogy gyűrődik, meg elmozdul a szőnyeg. A szövet ellen a takaríthatóság szól, mert jobban beleragad minden, úgyhogy az alura szavaznék, mert könnyebb tisztántartani és jobban is néz ki :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.