Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

hazagyüttünk...

nem maradt más hátra, mint hogy mindenkinek BÚÉK-et kívánjunk, és Anti bátyókának meg Dettinek külön megköszönjük, hogy szenvedtek érettünk, és megcsinálták ezt a szuper évzáró bulit! jót mulatkáztunk, Szonik kiitta a vodkás konténert, Antal minden egyebet, Pityu és Futó kolléga táncos tornamutatványai most se maradtak el, de persze a többieket is jó volt látni, hogy egy évet öregedtek egy szempillantás alatt. mi is nagyon jól éreztük magunkat. :huh:

no megyünk megnézzük, hogy mit sikerült összehozni Sonique-nak reggeli hírek címén... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Örülök, hogy mindenkinek jól telt a party!!!

Legközelebb én is igyekszem ott lenni. :huh:

Viszont azt meg kell hogy jegyezzem, hogy NAGYON FUNKY AZ ÖSSZKERÉK!!!

Én ilyen (meg ehhez hasonló) élményeket kívánok mindenkinek! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na mi is felkeltünk...

:lol:

Hát szó mi szó nehezen indult be a buli, de a vége azért a szokásos jót hozta...fél 7-ig nyomtuk a paaaarit... :huh:

Nagyon szépen köszönjük mindenkinek aki eljött és jól érezte magát, külön köszi Andrisnak, hogy átvette a zenebonakészítést, és hajanlra azért csak sikerült a jó hangulatot megteremteni... :D

Ja a fogyasztásunkról röviden annyit, hogy 2.5-szer annyit ittunk meg mint a fenti részen ülő 90 fő... :D

Link to comment
Megosztás:

Én is köszönöm Antiéknak a szervezést és a lebonyolítás supportálását, jó kis buli kerekedett belőle :huh:

Fényképek remélem cenzúrázva lesznek :lol:

Nagyon szívesen...azt nem mondom, hogy máskor is...de ha jövőre is eljön közénk Szilveszteri Stallone, meg a Superwomen ismét, akkor még bármi lehet... :D

Link to comment
Megosztás:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :huh:

Hát ez kééééééééééééééész!

Belga az isten! :lol:

Belga : Kavboj

Nem volt oly rég Mexikóban,

szügyig tapostunk a hóban,

későre járt, hideg volt

és kiloccsant a kulacsból

a whiskey!

Tudtam én, hogy vakarnom kell,

a nyereg fölött két centivel,

belémnyilallt, összerándult

és éreztem, hogy nagyon-nagyon

viszket!

Tripperes lett a trapperem,

piros színű a ######hegyem,

görbelábú büdös lotyó,

rámküldte a kuplerájok

átkát!

Visszamegyek, jól megverem,

vagy legalább jól megbaszom,

persze ez most nagyon fájna,

kiütne és lehánynám

hátát!

Refrén:

Egy kavboj, mit tehet,

egy kavboj, ha tripperes.

Egy kavboj, nem indián,

egy kavboj, nem mohikán.

Elmentem egy indiánhoz,

a mohikán fősámánhoz,

eléálltam, mondtam neki,

segítsél te táltos bébi dzsúzzz,

ebben!

Minden gyógynövényt kipróbált,

lószart kent rá az se használt,

nem segített Ő se rajtam,

de elnevezett Folyós ######nak,

engem!

Visszatértem Mexikóba,

belelógattam a hóba,

kérdezgette a sok digó,

mit keres itt ez a gringó,

télen?

Még mindig megvan a tripperem,

Folyós ###### lett a gúnynevem,

rajtam röhög a Vadnyugat,

kapjátok be a ######omat,

de tényleg!

Refrén:

Egy kavboj, mit tehet,

egy kavboj, ha tripperes.

Egy kavboj, nem indián,

egy kavboj, nem mohikán.

Megpróbálom, hátrahúzni, áááá-ááá-ááá...!

Link to comment
Megosztás:

Boldog újévet kívánok mindenkinek!

Szép szilveszterünk lett, Pehiéknél jól elvoltunk. Én nyomtam amig bírtam de punnyadék volt a társaság így hazafuvaroztattam magam Dinyvel négykor akinek köszi ezúton is.

Sok hó esett, 1-én négykor ki is néztem reptérre, és megszegtem a GSi vételekor állított szabályomat, hogy a GSi komoly autó, nem azért van hogy csúszkáljunk vele. Azóta minden havas kanyarban görcsösen ráng a jobbkezem és húzza a kézit :huh:

Ma kijött a GSire is a kötelező csekk, tavaly nem fizettem első negyedévest mert képtelenek voltak olyan csekket küldeni amin jó összeg szerepel. Azóta fizetem rendesen. Gondoltam mostanra feltűnik nekik, de nem, sőt A00-ból egyből B02-be soroltak és a 2500Ft-os éves tagsági mellett 14631Ft-ot kell fizetnem az első negyedévre. Be is fizettem volna most a postán de valami rózsaszín papirt küldtek ami nem csekk hanem átutalási megbizás és a postán nem fogadták el :S

Link to comment
Megosztás:

Boldog újévet kívánok mindenkinek!

Szép szilveszterünk lett, Pehiéknél jól elvoltunk. Én nyomtam amig bírtam de punnyadék volt a társaság így hazafuvaroztattam magam Dinyvel négykor akinek köszi ezúton is.

Sok hó esett, 1-én négykor ki is néztem reptérre, és megszegtem a GSi vételekor állított szabályomat, hogy a GSi komoly autó, nem azért van hogy csúszkáljunk vele. Azóta minden havas kanyarban görcsösen ráng a jobbkezem és húzza a kézit :huh:

Ma kijött a GSire is a kötelező csekk, tavaly nem fizettem első negyedévest mert képtelenek voltak olyan csekket küldeni amin jó összeg szerepel. Azóta fizetem rendesen. Gondoltam mostanra feltűnik nekik, de nem, sőt A00-ból egyből B02-be soroltak és a 2500Ft-os éves tagsági mellett 14631Ft-ot kell fizetnem az első negyedévre. Be is fizettem volna most a postán de valami rózsaszín papirt küldtek ami nem csekk hanem átutalási megbizás és a postán nem fogadták el :S

Melyik okos biztosító ez?

Én örültem most a csekknek,negyedéves 13E helyett jött 7E.Megérte újrakötni aszem! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szép szilveszterünk lett, Pehiéknél jól elvoltunk. Én nyomtam amig bírtam de punnyadék volt a társaság így hazafuvaroztattam magam Dinyvel négykor akinek köszi ezúton is.

Hát én is boldog dolgokat kívánok mindenkinek meg magamnak :lol:

Persze punnyadék csak azért volt mert már 3 napja szilvesztereztünk hajnali 4-5ig és a 3. napra esett a szilveszter. Különbenis az Orsi aludt mindíg a szoba közepén :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.