Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

már nem vagyok klubtag ezáltal sok topicba nem tudok betekintgetni :huh: :lol: :D

BOCS :P

rövidített szárú konis hátsó futómű alá beraktam a leendő felnikét gumival, és szépen rá is ült a sárvédőívre úgy h a rugó még nem is ült össze :D

Egyrészt ez a te döntésed volt.

Másrészt Tom nem hiszem, hogy a kult-színház-muzsikában mesélt volna kocsija jelenlegi állapotáról :D

Harmadrészt ha többet olvasnád a fórumot, akkor tudnád a kérdésedre a választ :P

Link to comment
Megosztás:

kiöregszenek sajna .. telik az idő a gsi-k felett ...

amugy most már az enyém a dízel helytartó, nagyon durván szól , elegem is van belőle...

ha meghajtom akkor kezd el nagyon kerregni... amugy oelmangel most haza fele is szólt...

megálltam és minimumig van benne az olaj...bár forró volt a motor gondolom nem folyt le szinte semennyi az aljára még... majd reggel is ránézek...de pár napja még maxon volt hidegen...

amugy elfogyott a meta... Gabi ez neked szólt :lol: :huh: gondolom más olajjal meg nem illik után tölteni...

Link to comment
Megosztás:

kiöregszenek sajna .. telik az idő a gsi-k felett ...

amugy most már az enyém a dízel helytartó, nagyon durván szól , elegem is van belőle...

ha meghajtom akkor kezd el nagyon kerregni... amugy oelmangel most haza fele is szólt...

megálltam és minimumig van benne az olaj...bár forró volt a motor gondolom nem folyt le szinte semennyi az aljára még... majd reggel is ránézek...de pár napja még maxon volt hidegen...

amugy elfogyott a meta... Gabi ez neked szólt :D :huh: gondolom más olajjal meg nem illik után tölteni...

Olajszintet meleg motornál nézünk ámmmmm :lol:

Ha ua a viszkozítás akkor mehet rá más is szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.