Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nekem is írogatta mikor megrepedt a hengerfejem... nézegettem az olajszintet és szinte mindig ugyanannyi volt.

Közben sumák mód szivárgott át a vizbe, tehát mégis csak fogyott csak nagyon apránként és alig észerevehetően, de azt is kijelezte.

Én efféle tapaszatalattal lettem gazdagabb sajnos.

Hát ha ilyen érzékeny akkor nekem az olajcsepegéstől irogathatja.Még mindíg nem sikerült megszüntetni de mostmár csak idő kérdése és veszek egy x20xev olajteknőtömítést és megnézzük a főtengelycsapágyat is,nem e az a bűnös.

Link to comment
Megosztás:

megszületett a nap mondása :D

nemrég beletolattak a senibe- nem lett baja csak a csattanás volt nagy. kiszáll a ######i és mondja "az elöbb még nem volt itt"

azóta ezen röhögök :D

dettó ugyanígy jártam 1 hónapja és ugyanezt mondta nekem is a csaj :lol: meg hogy: "pedig néztem a tükröt..."

csak az volt a gond h CSAK a jobb tükröt nézte a BALt nem :huh: betörte az indexem, ennyivel megusztam

Link to comment
Megosztás:

desktopra, juzernek Debiant, játszani? :D Te is szeretsz sokat telefonshell-en keresztül supportálni ahogy látom :huh:

na jó! valamilyen módon mindent meg lehet cáfolni...

de akkor is sokkal kevesebb gond van vele mint bármilyen winnel. Jó .conf esetén pedig szinte semmi.

nem kifejezetten játékra gondoltam :lol:

SSH RLZ! :D

Link to comment
Megosztás:

Na most megint kiirta menet kozben az oelmangelt... nem orulok, kezdek gyanakodni hogy lassan jarhatok busszal be... elegge razkodik/rezonal az auto... eddig a kipuffra gyanakodtam de mostmar ...

Dejo Neked Albi, barcsak en is itt tartanek mar...

Tölts bele egy decit.

Hol? :huh:

Tegnap mentünk tóra és ma is megyünk, de mivel az esti progim cancel lett, lehet kori után rádcsörgök és arrajárok...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.