Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Oelmangelt nekem is kiirta ma reggel, picit meghajtottam ide fele... bar nem veszesen...

multheten is kiirta egyszer ... akkor meglestem 3x is a palcat es tokeletesen a maxra volt toltve...

Tudja vki miért irogathatja a comp hogy oelmangel mikor van benne olaj bőven?

Illetve erősebb váltásoknál a kormányon olyet érzek mintha kottyanna :huh: Mitől lehet?

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

kollégám vett olyan Dell-t ami oktoberben jott meg, csak Vistával lehetett rendelni, ujrahúzta xp-vel és nem volt minden eszközhöz driver :huh:

Ugyan ez volt nekem is a 370e forintos ASUS notival.

Igaz én inkább kerestem 2 napot folyamatosan és lett mindenhez driver. Az ASUS oldalán nincs semmi XP alá, össze kell vadászni, de szerintem megéri.

Link to comment
Megosztás:

Tudja vki miért irogathatja a comp hogy oelmangel mikor van benne olaj bőven?

Illetve erősebb váltásoknál a kormányon olyet érzek mintha kottyanna :huh: Mitől lehet?

Köszönöm!

Nekem is írogatta mikor megrepedt a hengerfejem... nézegettem az olajszintet és szinte mindig ugyanannyi volt.

Közben sumák mód szivárgott át a vizbe, tehát mégis csak fogyott csak nagyon apránként és alig észerevehetően, de azt is kijelezte.

Én efféle tapaszatalattal lettem gazdagabb sajnos.

Link to comment
Megosztás:

:huh: Használjatok Linuxot!! Abból is a Debian-t javasolnám ! :D Akármelyik Windowsnál stabilabb és az nem kexel be !

Végre valaki ilyet is ír. :D

Én három hónapja csináltam egy multi-boot-ot XP-vel és Ubuntuval. Egyszer indítottam el azóta az XP-t, mert variálnom kellett valamit NTFS-en.

Egyébként mikor olvasgattam azon gondolkodtam milyen jól megy itt egyeseknek, hogy XP-t is meg Vistát is vesznek. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Végre valaki ilyet is ír. :D

Én három hónapja csináltam egy multi-boot-ot XP-vel és Ubuntuval. Egyszer indítottam el azóta az XP-t, mert variálnom kellett valamit NTFS-en.

Egyébként mikor olvasgattam azon gondolkodtam milyen jól megy itt egyeseknek, hogy XP-t is meg Vistát is vesznek. :huh:

30 naponként ujrarakjuk mikor lejár az activálálsi idő :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én benne vagyok a linux buliban,de sajnos a melómhoz használatos progik 99%-ka nem fut alatta.

Hát mindenre nem alkalmas, de sokmindent el lehet futtatni rajta. Én például AutoCAD-eztem pár hete Ubuntu alatt (wine), igaz nem volt 100%-os, de amit kellet megcsináltam vele. Egyébként nincs nagy vasam és windózon zavart, hogy egy csomó erőforrást megevett a vírusirtó. Mostmár ez sem probléma. :huh:

Amúgy munkában nekem is ezt kell használnom.

Link to comment
Megosztás:

Hát mindenre nem alkalmas, de sokmindent el lehet futtatni rajta. Én például AutoCAD-eztem pár hete Ubuntu alatt (wine), igaz nem volt 100%-os, de amit kellet megcsináltam vele. Egyébként nincs nagy vasam és windózon zavart, hogy egy csomó erőforrást megevett a vírusirtó. Mostmár ez sem probléma. :lol:

Amúgy munkában nekem is ezt kell használnom.

A riasztók programozására szánt progik nem mennek alatta,arról nem is beszélve,hogy a riasztós iparban még mindig nem ismerik az USB-t,leragadtak a soros portnál. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.