Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

kollégám vett olyan Dell-t ami oktoberben jott meg, csak Vistával lehetett rendelni, ujrahúzta xp-vel és nem volt minden eszközhöz driver :huh:

Na de mi normális cuccokról beszélünk,nem egy Dell-es kakiról! :lol:

Egyébként mi volt az?USB-s asztali betonkeverő? :D

Link to comment
Megosztás:

Az a baj hogy az emberek nehezen szokják meg a változásokat.....

Nincs nekem ezzel bajom,amikor az XP kijött,elsők között raktam fel.

Csak mostanában nincs már annyi időm szórakozni,drivereket keresni és azon imádkozni,melyik régi perifériám nem ismeri fel.

Majd ha kiforrott lesz,fent lesz.

Link to comment
Megosztás:

Nekem bejön a Vista,eddig semmi bajom nem volt vele,és lényegesen gyorsabb mint az xp volt.....Az a baj hogy az emberek nehezen szokják meg a változásokat.....

nem az ujdonsággal van a baj .. hanem avval hogy el van qrva az  OS egyszerüen semmi nem megy rajta tökéletesen 

degenerált felhasznaloknak tervezték hogy minden 2dik masodpercben megkérdezi hogy mit akarsz csinalni 

"meg akarod mozditani az egeret ?? Biztos ? "

na jo ezt azért nem .. de nem áll messze töle .. és logikátlanul átt van rendezve ... 

ezenkivül ugyan az mint az XP akkor most miért is kell szivni vistaval ?? semmi értelme egy sz**abb OS re lecserélne azt ami jol müködik

Link to comment
Megosztás:

Nekem is begyün de kapásból az EPC nem ment már vele... se kedvenc film lejátszóm se az 5.1 -em se a Total Commander 6.x verziója ...a Fifáról nem is beszélve :lol: ... és az állandó engedély kérést kikapcsolását sem volt energiám megkeresni...

pedig nagyon vártam már a vistát és jónak is tartom de sajna télleg sokmminden nem stimmol vele még...

És azé egy olyan 'gagyi' Dell-t elfogadNÁK :huh:

Nekem bejön a Vista,eddig semmi bajom nem volt vele,és lényegesen gyorsabb mint az xp volt.....Az a baj hogy az emberek nehezen szokják meg a változásokat.....
Link to comment
Megosztás:

Nincs nekem ezzel bajom,amikor az XP kijött,elsők között raktam fel.

Csak mostanában nincs már annyi időm szórakozni,drivereket keresni és azon imádkozni,melyik régi perifériám nem ismeri fel.

Majd ha kiforrott lesz,fent lesz.

én is elsöként cseréltem le pl winME-t win2000 beta 2 re és azota nem is volt bajom  vele ... 

aztan ki jött az Xp no itt is valahol beta1 beta2 körül végleg lecseréltem a 2000et 

evvel sem volt semmi baj ... 

de a VISTA egyszerüen bolondbiztos fo$ a sok hulye amcsi embernek készült nem olyannak aki gondolkodik is 

Link to comment
Megosztás:

Az SP1 már RC (release candidate) változatban már kintvan, sok javítást igérnek benne bár egy csomó ujságíró, meg blogger elég szkeptikus. Meg tudom őket érteni :huh:

és akkor mi van ?? én is elérem az sp1 -et de nem merem felrakni nem akarom magam szivatni 

sok valtozast nem varok töle ... csak hiba javitás és kivették belöle a aktivácio hiányamiatti gépletiltást 

Link to comment
Megosztás:

degenerált felhasznaloknak tervezték hogy minden 2dik masodpercben megkérdezi hogy mit akarsz csinalni 

"meg akarod mozditani az egeret ?? Biztos ? "

na jo ezt azért nem .. de nem áll messze töle .. és logikátlanul átt van rendezve ... 

ezenkivül ugyan az mint az XP akkor most miért is kell szivni vistaval ?? semmi értelme egy sz**abb OS re lecserélne azt ami jol müködik

Az engem is zavar hogy mindíg megkérdezi hogy biztos akarom vagy sem,de tényleg lényegesen gyorsabb.Legalábbis nálam.Én még nem találtam olyan programot ami ne ment volna vele,max nem az a verzió hanem valamivel frissebb.Egyedül játszani nem játszom rajta,mert a sok negatív kritika miatt nem mertem kipróbálni.....Arra ott az XP........ :D

Amíg nem szívok vele addig ez marad :huh: :lol: .

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.