Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ja, ez feltűnt, hogy nem fut rajta minden...olvastam is pár ilyen jellegű kritikát...

ellenben hallottam olyasmit is, hogy az xp-t meg nem lehet jól rászórni pl az Acer-re... :( ;)

A laptopkalauzon írták:

"A gépre Windows Vista operációs rendszer került a Linux helyére. A konfigurációk mindegyikét Vista-val vagy Linux-szal lehet megvásárolni, a Gemstone kollekciót Vista-hoz fejlesztették elsősorban és mindegyik drágakő kétmagos processzorral szerelt. A konfiguráció támogatja a 64 bites Vista-t is, mi ennek ellenére 32 bites rendszert választottunk, a digitális diktafonomra való tekintettel, amelyre nem létezik még 64 bites driver, használni pedig szeretném. A telepítés maga nem tartott sokáig. A szükséges drivereket az acer-euro.com oldaláról töltöttük le minden egyes eszközhöz. Amennyiben valaki Vista-val veszi a konfigurációt, letöltenie sem kell a drivereket, mert adnak hozzá driver lemezt. A gép beállítása összességében nem tartott sokáig és nehéznek sem volt nevezhető. Windows XP használatát azonban senkinek nem javasolnám tiszta szívemből. Fel szerettük volna tenni, hogy leteszteljük a videokártya teljesítményét, de a feltelepítés után elakadtunk, mert egyrészt maga az Acer sem biztosít ehhez a notebookhoz XP-s drivereket könnyen elérhető és publikus helyen, másrészt némi halászgatás után maga az NVidia drivere sem működött, a dolgot további kutatások mellőzésével annyiban hagytuk, hiszen a cél elsősorban az volt, hogy a notebook használható legyen."

Link to comment
Megosztás:

Én a vistától akkor kaptam idegbajt,amikor a Kingstone pendrive-ot nem ismrete fel normálisan.Egy szaros pendrive-ról beszélünk és nem valami külső noname perifériáról.

Na meg hogy egy oprendszer 10G-át zabáljon fel és valójában semmivel nem tud többet mint az XP.

Én inkább megvárom,amíg kiforrja magát és lesz hozzá olyan support,mint az XP-hez van most.

Az pedig,hogy egy ACER lapospötyőgre nincs normális support,nem az xp hibája,inkább a gyártó sara.

Ha laptopot kellene vennem én csak IBM-et vennék,de ez a veszély nem fenyeget,van nekem céges szutyok Compaq,ha nagyon kell,akkor az kéznél van.

Link to comment
Megosztás:

os felmegy csak az eszközökkel lehet némi szivás :(

egyenlore minden HW gyartonak van Xp-s drivere 

mivel nagyon sokan gyalulják le a Vistájukat és raknak fel Xp-t 

az hogy az Acer brand driver nincs Xp hez nem problem 

mert a HW gyartojának van ... és egy Nvidia vagy egy akarmilyen hagkártya vagy WIFI gyartoja sem engedheti meg hogy ne legyen Xp-s driver .... 

Link to comment
Megosztás:

Én a vistától akkor kaptam idegbajt,amikor a Kingstone pendrive-ot nem ismrete fel normálisan.Egy szaros pendrive-ról beszélünk és nem valami külső noname perifériáról.

Na meg hogy egy oprendszer 10G-át zabáljon fel és valójában semmivel nem tud többet mint az XP.

Én inkább megvárom,amíg kiforrja magát és lesz hozzá olyan support,mint az XP-hez van most.

Az pedig,hogy egy ACER lapospötyőgre nincs normális support,nem az xp hibája,inkább a gyártó sara.

Ha laptopot kellene vennem én csak IBM-et vennék,de ez a veszély nem fenyeget,van nekem céges szutyok Compaq,ha nagyon kell,akkor az kéznél van.

soha nem forrja kimagát a Vista ... el van qrva

yahh igen miért is foglal tobb mint 8gb egy OS ?!?!? nem is értem mikor az XP elvan 1,5gb on ..

majd a Windows 7 lessz egy alternativa mert az teljesen ujra irják és kiszedtek már most belöle mindent ami 

még a windows Nt böl maradt ... mert sajan ezért foglal majd 10gb ot mert minden elözö windows ra épitkeztek rá és egyre csak hizott ....

Link to comment
Megosztás:

soha nem forrja kimagát a Vista ... el van qrva

yahh igen miért is foglal tobb mint 8gb egy OS ?!?!? nem is értem mikor az XP elvan 1,5gb on ..

majd a Windows 7 lessz egy alternativa mert az teljesen ujra irják és kiszedtek már most belöle mindent ami

még a windows Nt böl maradt ... mert sajan ezért foglal majd 10gb ot mert minden elözö windows ra épitkeztek rá és egyre csak hizott ....

Na igen...meg itt már minden animálva van...minden csillog villog, mozog, zenél, ugribugri...minden... :(

Link to comment
Megosztás:

soha nem forrja kimagát a Vista ... el van qrva

yahh igen miért is foglal tobb mint 8gb egy OS ?!?!? nem is értem mikor az XP elvan 1,5gb on ..

majd a Windows 7 lessz egy alternativa mert az teljesen ujra irják és kiszedtek már most belöle mindent ami

még a windows Nt böl maradt ... mert sajan ezért foglal majd 10gb ot mert minden elözö windows ra épitkeztek rá és egyre csak hizott ....

A cégnél a felügyeleti gépekre még mindig win2k-t rakok és olyan betonstabil,hogy besz@rás.Bár nincs csilli-villi desk,de soha nem fagy ki.

Olyan ez mint a demokrácia: nem a legjobb,de még nem találtak ki nála jobbat a pórnépnek!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.