Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Vajon miért párásodnak az oldalablakaim miután átmelegszik a kocsi? :( A balos még nem gond mert elérem, de a másik oldal kicsit messze van kézzel letörölni ;)

Voltam ma gumisnál, meg lemostattam a kocsit....az összes ablak full párás volt, ott próbáltam kikukucskálni a műszerfal fölött mert ott volt egy 3 centis tiszta rész :) néha kormányoztam néha kinéztem...a kettő egyszerre nem ment :( ;)

Link to comment
Megosztás:

Vajon miért párásodnak az oldalablakaim miután átmelegszik a kocsi? :( A balos még nem gond mert elérem, de a másik oldal kicsit messze van kézzel letörölni ;)

Voltam ma gumisnál, meg lemostattam a kocsit....az összes ablak full párás volt, ott próbáltam kikukucskálni a műszerfal fölött mert ott volt egy 3 centis tiszta rész :) néha kormányoztam néha kinéztem...a kettő egyszerre nem ment :( ;)

Cseréld ki a pollenszűrőt :D

ui: szellőzőrostélyok mozgathatók ám a fűtésnél, lehet az ablakra is irányítani ámmmm :D

Link to comment
Megosztás:

nem ascona :( :D :(

pollenszűrő 2 és fél éve volt cserélve amiikor megvettem (pont Soltvadkerten)

de a szélvédő nem párásodik, csak az ablakok....azok is csak akkor ha már jó meleg van a kocsiban ;)

Norbi,

Komolyan mondom nem hiszem el, hogy te írtad ezt a hozzászólást :)

2 és fél éve ? Mennyit szánsz még annak a pollenszűrűnek ? 5 évet ? ;)

Kerühet vagy 1000 Forintba.

Azért párosdnak az ablakok, mert el lehet ázva a pollenszűrő.

Link to comment
Megosztás:

Norbi,

Komolyan mondom nem hiszem el, hogy te írtad ezt a hozzászólást :(

2 és fél éve ? Mennyit szánsz még annak a pollenszűrűnek ? 5 évet ? ;)

Kerühet vagy 1000 Forintba.

Azért párosdnak az ablakok, mert el lehet ázva a pollenszűrő.

...nem szabad azt elkapkodni... :) :( ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.