Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hölgyeim és Uraim, a szolgáltatóipar (mindent a vendégért!) egyik jeles képviselőjét hallották a szeretet ünnepén! :) :(

Ha megfizetnék még akár mosolyognék is...de ilyen fillérbaszó társaságot még nem láttatok... :( és ezek a favágók jóval elöttünk tartanak...és itt turházik elöttem...de az elöbb már jelzésértékkel kiraktam a lobbiba egy csomag 100-as zsepit...de nem vágják mire való... ;)

Link to comment
Megosztás:

Na most meg közli a néni, hogy milyen hideg van itt Budapesten...akkor náluk mi van???? pffffff...Nem bííírom...valaki jöjjön beeeeeeee...De azért megkérdeztem, hogy akkor miért jöttek ide, miért nem Afrikában lebzselnek...néz rám bután, majd mondja, hogy mert ide szervezték az utat... :( ;) :)

Link to comment
Megosztás:

azért még mindig nem sajnállak Anti, ugye nem baj???.... :( ;) :) tovább jó munkát

voltam ma Lender bácsinál, felrakta a győnyörű gyári gsi16v Bosal dobomat, semmi hangja nincs de jobb mint az elöző"dob" vagy mi, ifjabb Lender persze elfeledkezett h megyek így idősebb csinálta meg,utánam meg mindenki kipuffot akart javíttatni náluk, de ráérnek karácsony elött az emberek :( ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Vettem reggel fenyőágat, beraktam a kocsiba, 7 óra mulva kinyitom az ajtót és úgy éreztem magam mint Misi Mókus ha fenyőfa odvában alszik :( a kocsiban most töményen áll a fenyőillat...nagyonjó, csak kicsit tömény ;) :)

Szerintem felvihetnéd a fenyőágakat a lakásba, vagy a kocsit viszed majd fel ? :( ;)

Link to comment
Megosztás:

3 hete ebből táplálkozom meg fényből ;)

ma is nézegettem nem is keveset csak itt benn elég sokat kéne tanulnom a "saját rendszerről" ami a cégen belül van és ehhez kellenek a tapasztalt kolegák.

google.hu

informatika 99%-ban önképzés + tapasztalatszerzés :(

Link to comment
Megosztás:

Különben is...ki így...ki úgy...én pl még nem hánytam buszon... ami késik nem múlik... ;) :) :(

Akkor majd egy ucsó 86-os buszon nyomunk egy "kékszörföt" pár sör után!

Tuti beokádsz! :(

Gy.k.: Kékszörf: csuklós buszon kapaszkodás nélkül állva maradni,amikor a busz ezerrel tép keresztül butapest tükösima útjain! ;)

Link to comment
Megosztás:

Fiatalság bolondság...mondjuk annyira azért még nem állok rosszul mint Gabi...aki ha keveri a piát vége a világnak...pl Gössert a Dreherrel... ;) :D

Különben is...ki így...ki úgy...én pl még nem hánytam buszon... ami késik nem múlik... :) :( ;)

Gabi a sörfogyasztók szégyene, lenyom a pár söre mellé egy Millert és elkészül :D :D

Nagy különbség még mindig az, hogy én nagyátlagban járóképes maradok, mondhatni önjáró :D :(

Link to comment
Megosztás:

Akkor majd egy ucsó 86-os buszon nyomunk egy "kékszörföt" pár sör után!

Tuti beokádsz! :(

Gy.k.: Kékszörf: csuklós buszon kapaszkodás nélkül állva maradni,amikor a busz ezerrel tép keresztül butapest tükösima útjain! :)

Majd ha Norbinak meglesz az E30a, akkor szépen beül hozzá és ott majd magától elszédül :( ;)

ui: a 86 most már szinte teljesen olyan útvonalon jár, ahol fel vannak újítva az útak ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.