Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én inkább e30at nézegetnék, 2000 köbcentitől ;)

én is ezt ajánlom :(

bár azt azért tudnod kell, hogy ezek a bömösök sincsenek általánosan

jobb állapotban, mint a hasonló korosztályú GSi-k. Nehéz belőle olyat

találni, ami fél évig elmegy gondok nélkül :)

Link to comment
Megosztás:

én is ezt ajánlom ;)

bár azt azért tudnod kell, hogy ezek a bömösök sincsenek általánosan

jobb állapotban, mint a hasonló korosztályú GSi-k. Nehéz belőle olyat

találni, ami fél évig elmegy gondok nélkül :(

köszi apukák, de csak télre kellene vmi hátsókerekes móka, és nem lada :)

minden reggel fáj a szivem, jövök a Népfürdő utcában, megyek fel a hídra, hatalamas ívű széles kanyar, sehol senki, még a gsi is csúszik nyári gumikon...ott milyet lehetne már mókázni...nem is kellene reggeli kávé cégnél :(

Link to comment
Megosztás:

köszi apukák, de csak télre kellene vmi hátsókerekes móka, és nem lada :)

minden reggel fáj a szivem, jövök a Népfürdő utcában, megyek fel a hídra, hatalamas ívű széles kanyar, sehol senki, még a gsi is csúszik nyári gumikon...ott milyet lehetne már mókázni...nem is kellene reggeli kávé cégnél :(

Hallod, ha nem mondod, akkor ki nem találtuk volna ;)

De ugyse veszel ilyen kocsit és tolod neki mert fehérnyuszi vagy :( ;)

Link to comment
Megosztás:

Áhh értem....

Ezért cinkelted szét a kocsiját ? :(

Amúgy volt süti "jutalomként" és kedves mosoly :)

Mit akartál még ? :(

ui: jól gondold meg a választ ;)

A süti nemtudtam kié, más meg nem kell mert van barátnőm :D

Amúgy nem cinkeltem én szét a kocsit csak az utángyártott lámpa az utángyártott lámpa. Asszem a hátrányait nem kell sorolon. Meghát a nyalóka lámpa nem tetszik de ez már az egyéni ferde izlésemnek köszönhető. Én csak azon csodálkozom hogy hogy bírt minket egyálltalán elviselni, ennyi hülyét egyrakáson ;)

Bár biztos hozzászokott hogy mindenki nagyon segítőkész neki és tuti ki is használja a lehetőséget (ezt nem rosszindulatból mondom, hamár van miért ne használná ki).

Link to comment
Megosztás:

Na jóóó persze...de fogadjunk, hogy még az ágyban fetrengsz, azt onnan nyomod a netet... ;)

Valaki jöjjön be, azt vigye innen ezt a telibe...szott 60 fős de 70 éves nyugdíjascsoportot, akit szerintem csak az én bosszantásomra küldtek a finnek... :(

összesen van 60foguk ? :)

szerintem még fél óra, aztán berugnak, hogy nem lesz velük gond. Legalábbis amikor finnországban voltam az jött le, hogy nemzeti sport az alkoholizmus :(

Link to comment
Megosztás:

összesen van 60foguk ? ;)

szerintem még fél óra, aztán berugnak, hogy nem lesz velük gond. Legalábbis amikor finnországban voltam az jött le, hogy nemzeti sport az alkoholizmus :)

Ez ma már nem igazán jellemző...kb 5 éve még az volt...

Hát nem tom hány foguk volt, de reggel nagyon nagy folt a fütyörészés miközben fogat moshattak... :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.