Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

95 év eleji.

Klíma augusztusban volt javítva szintén a közelben lévő cégnél, mint azt a cimke is mutatja, de a kereskedésben áll azóta, és a srácok nem járatgatták sose, a gáz meg elillant. Mondtam is, hogy ez azért nagy hülyeség volt tőlük, mert ez nem igazán értéknövelő a szememben.

Ja, meg ami a képeken is látszik, kell a levegő beömlő a légszűrő elé, meg egy hűtőtartó felülre.

viszont a srác kiszúrta, hogy a vectrát honnan vettem, mert akkor még annak a kereskedésnek a szomszédságában dolgozott.

azon meg meglepődött, amikor mondtam neki(mert mint kiderült, hogy opeles ő is), hogy www.opelforum.hu, és hasznos tanácsokat találhat.

Link to comment
Megosztás:

ilyen facelift váltáskori esetekben szerintem lehet érdekes dolgokat találni.

Nekem mindkettő az,de a külsö karosszéria elemek mindegyike 95ös,a kilincst leszámítva.....

Ettöl függetlenül jónak tűnik.Pista meg kell venni :( alkudunk az új gumik úgy se kellenek,kerékgarníturád van bőven ;) :) ;) :(

Link to comment
Megosztás:

szerintem csak a tükör a kérdéses, mert azért csak 12 éves autó, és az elejét lehet 1x 2x már átszabták :(

az is alátámasztja ezt, hogy a zárhídon javítás látszik.

mielőtt végleges döntés születne, egy futóműveshez is el kéne vinni szerintem, az még

okozhat meglepiket, illetve alku tárgyat ;)

Link to comment
Megosztás:

Gabi! Te olvasol is?

Írtam, hogy a zárhíd volt fényezve, ebbő én is azt vontam le, hogy volt koccolva. Nem rommá törve, de koccolva volt.

Igazából amennyire lehetett (lakott terület, közelben rendőrség) kipróbáltam vele a haladást, és nem akart leszaladni az útról, nem rázott, nem zörgött stb.

Mondjuk én lassan csak magamnak nem tudok kocsit venni. Mindig belefogok a lecsóba.

Link to comment
Megosztás:

Nos akkor közelebbről is megnéztem Piistánknak a caravánt

hirtelen elgondolkoztam én is picit rajta.

Zárhíd már volt festve, de egetverő baja nincs.

Elkell egy karter tömítés, 1-2 csapszeg az ajtókba, esetleg egy termosztát, bár ebben nem vagyok biztos.

bal hátsó ív már volt cserélve, kívülről szép, nem is találtam rajta rozsdát sehol, viszont az ívet belül érdemes kezelnie, aki megveszi, mert azt biza trehányul kezelték, és ráfér.

Szintszabályzós a hátulja, vonóhorog, augusztusban volt vizsgán.

Nem csörög, nem zörög, nincs érzékelhető kartergáz, megy, mint a bolond.

balos ülés cserélve volt sinestől, mindenestől, mert nem kicsi a gazdi, és sikeresen szétülte az ülést, de kárpitban is stimmel, és ezért azon egy eldurrant övfeszítő van, de a gazdinak megvan a régi övfeszítő is, ami hibátlan(legalábbis ezt mondta, remélem igaza van.)

Gumik continental, 90%-osak, nyáriak.

tulaj ára van a használtautós hirdetésben, kereskedésben 779-re van kirakva.

Sámsoni út 138.

Köszönöm szépen, hogy megnézted a kocsit és ilyen részletes beszámolóval szolgáltál róla :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.