Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Lali a felért vett kettöt :( ,ez nem hogy kicsit drága...nagyon drága.Amúgy szép.

Most nem az van hogy se a senator,se a cabrió nem eladó? ;)

eladó a cabrio ha viszi valaki...használtautón lejárt a hirdetés és nem hosszabbítottam meg :) ott úgyse találja meg a potenciális vevő

akit érdekelhet az autó az úgyis ismeri sztem...ha nem viszik akkor meg nem viszik...

igazság szerint miután megnézte az érdeklődő már nem akartam eladni és örültem mikor szólt h nem kell neki :( tudom hülye vagyok ;)

senator meg addig nem lesz eladva míg van kabrio :D

ezt már én sem tudom követni :D

Link to comment
Megosztás:

Pista, és mennyi lenne az a határ ameddig hajlandó vagy elmenni? :D

Hidrotőke beszerelés után 2 héttel: nem teljesen csendesedett el, még hallok valamit de lehet, hogy félrehallok és halucinálok :D De semmi hidegen csattogás vagy ilyesmi, inkáb melegedés után mintha hallanék valamit. De az lehet nem a h. tőke :( majd valaki fülelje már meg....

Amióta visszakerült a gyári légszűrőház a kocsi érzésre sokkal jobban megy, esőben a különbség sokkal erősebben érezhető.

Kár, hogy Anti eladta a let-et, Demo meg összetörte a corsát most nincs kit büntetni ;) :) :( ;)

Az is lehet, hogy a vizhőm. jelző végén a stekker (vagymiaz) ujrakábelezése segített, ugyais ma láttam egy olyat amit még sohasem: dugóban felment a víz 95 fölé majd visszahült! Egyszer láttam ilyet de akkor széttört a hűtőn a cső csonkja és megszünt a keringés :D

Link to comment
Megosztás:

Hali

Bocsi hogy betoltam ide a képem de lenne egy kérdésem. Látom itt pörög a fórum.

car_4996.jpg

Gondolom ismeritek ezt a verdát, carstylingon meghirdette a srác a felniket, írtam is neki de nem válaszolt. Ma küldtem neki egy mélt, remélem arra válaszolni fog.

Engem az érdekellne ( ha valaki ismeri személyesen a srácot ) hogy eladta-e már a felniket vagy még megvan neki és árulja... Fontos lenne mert ha már eladta akkor keresek másikat, egyébként ezek a felnik lennének nekem a tutik, ET30-at keresek és ezek pont azok mind a 4db.

Előre is köszi a választ és bocs mégegyszer. :(

Link to comment
Megosztás:

Ismerjük igen, Raptor néven fóromozik a devils fórumon...Hogy eladta e, én speckó nem tudom...telszám nincs a hírdetésben???

De, van. Csak gondoltam felteszem ide a kérdést hátha megtudja válaszolni valaki.

Ha nem válaszol az e-mailemre akkor majd felhívom holnap és megkérdezem.

Link to comment
Megosztás:

De, van. Csak gondoltam felteszem ide a kérdést hátha megtudja válaszolni valaki.

Ha nem válaszol az e-mailemre akkor majd felhívom holnap és megkérdezem.

nem szabad várni, hogy valaki lessen egy fórumot és válaszoljon......anno a Petigsi igy bukott egy teljesen jó ültetőrugót ami engem azóta is örömmel szolgál :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.