Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Node azért mégiscsak ti tartottátok ott a BMW-s köcsögöt, Udival szerzett Johnny alkatrészeket, Péjék is besegítenek, stb...

Ilyenkor derül ki,ki is az igazi barát! :(

Amikor nyáron Udi került bajba,azonnal 3-an mentünk érte az autópályára! :) Vasárnap estére kész is volt a kupulngcsere és szimmering csere! :(

Jó dolog együtt bütykölni,nagy röhögések és baromkodások mennek olyankor!

Anno a C20NE corsa is így készült!

Szerintem Dezső végszerelése is így lesz meg majd! ;) Legalábbis remélem!

Link to comment
Megosztás:

Nem Recaro, hanem a gyári széles ülés van benne. De nem bontom. Kipofozom kis egyszerűre, kap egy injektoros 2.0-ás hengerfejet injektorral, meg ötös váltót, és vagy ez lesz a mászkálós autóm (mert a másik túl csicsa lesz a mindennapokra, a harmadik meg a második papírjával fog mászkálni néha), vagy eladom. Nem kifejezett kupec céllal (nagyot szakítani rajta), csak szeretném, hogy tényleg használva legyen, és ne porladjon el idővel.

Nyugi!Azt tudják, hogy a sört el kell dugni ha mész! :(

Akkor sírok! ;)

Link to comment
Megosztás:

Kipofozom kis egyszerűre, kap egy injektoros 2.0-ás hengerfejet injektorral, meg ötös váltót, és vagy ez lesz a mászkálós autóm (mert a másik túl csicsa lesz a mindennapokra, a harmadik meg a második papírjával fog mászkálni néha), vagy eladom.

nem vagy egyszerű :(

Link to comment
Megosztás:

Köszi a diagnózist ;)

valami azért tuti nem stimmol...

de ami ennél is rosszabb hogy a fogyasztásom nem megy 12 alá... ( de inkább e fölé bőven ... )

Ahogy látom, olaj és zsír van böven. :(

Így hirtelen nem tünik fel semmi a képeken, csak az, hogy a belsö féltengelybilincseidet, vagyis inkább kábelkötözöket ki lehetne cserélni bilincsre. :)

Link to comment
Megosztás:

Akkkóóóó én is...

Meghúzták az OOOO-n a lököst a Mamut parkolóban a hétvégén...szerencsére nem tört el, de egy jó 2 tenyérnyi helyen ott a nyom, és lejött a festék...ja ebből is megtudtam, hogy elötte egy zöld s4-es lököseként szolgált...

...aki meg nekiment, az szarjon sünt...

Link to comment
Megosztás:

Akkkóóóó én is...

Meghúzták az OOOO-n a lököst a Mamut parkolóban a hétvégén...szerencsére nem tört el, de egy jó 2 tenyérnyi helyen ott a nyom, és lejött a festék...ja ebből is megtudtam, hogy elötte egy zöld s4-es lököseként szolgált...

...aki meg nekiment, az szarjon sünt...

De hogy még mindig nem tartunk ott hogy hagyunk egy névjegykártyát hanem elhúzunk a faxba ez hihetetlen.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.