Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

nekem most speciel már a dupla DTM tetszik, amikor meg 2 éve csináltattam akkor meg a nagy ovál

tényleg lehet ezt cserélni vhogy??

egen vágják és REheggesztik.

Éjn ezekkel a munkákkal szoktam Janóékat és a Brutusos brigádot boldogítani, mert a 2 között lakom... messzemenően ők a legnormálisabbak eddigi tapasztalatim szerint :wink:

Link to comment
Megosztás:

a piros lehet hogy sportosabb, de sajnos ezen látszik meg sztem legjobban az idő és a hanyag tulaj :) :) mert ugye elég rikító szin

az a kadett pedig igenis kircsi, bár egy kis morcosítással sokat lehetne dobni rajta. szerintem. :D

Anti ne tegyél fel két oldalra kilógó kipuffot! Nekem nem tetszik

Link to comment
Megosztás:

keresek jó lakatost aki befaragja a 9 colos felnit hátra!

ha vki ismer ilyet, akkor ne habozzon szólni nekem!!! :)

Annó amikor összeb@sztam apám omegáját, ő csinálta meg (teljes elejének levágása, másik eleje felbiggyesztése, fényezése), nagyon szép lett, ajtók tökéletesen csukódnak, minden stimmelt. A költségvetés is pontosan úgy nézett ki, ahogy megjósolta.

Csakhát pest legkeletibb végében van, valahol a százötvenedik kerület legszélén.

Tel: 2566362

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Lenne egy kérdésem, de lehet, hogy naon ciki. Szóval mitől GSi egy GSi :?: :oops: Foggalmam sincs technikailag mit takar a 3 betű :oops: :oops: - viszont lehet, hogy még vannak ezzel így mások is rajtam kívül :)

Konkrétan úgy tudom Grand Sport Injector-t jelent. Gyári sportváltozat, egy F Astra esetén ez pl. úgy néz ki, hogy: elég sok extra (pl. BC, ABS, stb) , optika, és ami a lényeg: izom moci, áthangolt futómű, pótstabilizátor, hátsó tárcsafék, ilyesmi... lassan rájövök, hogy nekem is kéne egy ilyen :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.