Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Valaki 20:00-kor fel tudna pickupolni a szállodában, hogy kidobjon a Lurdihoz? Detti lenyúlta az Audit... :lol:

Mondjuk megértem, hogy néha neki is kell a feeling... :lol:

Amúgy egy érdekesség...mostanában előfordul, hogy megyek a Szusival valahova, illetve az Ódit használom napi rendszerességge. Ég és föld...A Szusit nem igazán engedi be senki maga elé, ha bemegyek, akkor villog, dudál...

Az Audinál még ha pofátlanul is közlekedek ne adj isten, akkor sem szól egy duda sem...nem villognak, beengednek (bár ezt a beengedős részt azért nem szoktam a másikra bízni... :P )

A Szuzukit mindenki meg akarja előzni...akkor is ha 100-al megyek...az Audit akkor sem, ha 60-nal...

Érdekes dolgok ezek...majd megvizslatom, hogy én hogy viselkedek hasonló esetben... :lol:

Link to comment
Megosztás:

No Anti, most egy igen furcsa dologra világítottál rá.

Ha mercivel, böszme nagy bmw-vel mennél akkor is hasonlóan viselkednének, mint az audi esetében.

Én nem vagyok egy agresszív sofőr, de ha kirakom az indexet, hogy sávot váltanék, akkor ha nem a fent említett márkák valamelyike jön, akkor elég hamar létrejön a helyem.

Most anyám puntójával járva kicsit más a helyzet. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jah a fotókat csak gyorsan csináltam és nem készült kép arról hogy a cső eltört a végénél ahol a tartályhoz csatlakozik ...

Itt a védőhüvelyen annyi a lényeg hogy a szíj elkezdte zabálni kvázi a szíj is elkezdett "zabálódni" ...

Az csak egy protektor rajta. Ami azért van,hogy ne a cső kopjon el.
Link to comment
Megosztás:

Próbáld álcázni a Suzit egy Ódi emblémával! Akkor befogadják az autódat. Mantatalin bejött a trükk. :lol: :lol:

Jaja...jegyzem meg, hogy a csomiajtóra ragasztott matrica azóta nem jött le...vagyis a matrica már igen, de a ragasztója nem...úgyhogy legközelebb légyszi neeee matricázzátok össze...vagy ha nem tetszik, akkor meg ne végezzen senki félmunkát...kromofágot nekiiiiiiiiii... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jaja...jegyzem meg, hogy a csomiajtóra ragasztott matrica azóta nem jött le...vagyis a matrica már igen, de a ragasztója nem...úgyhogy legközelebb légyszi neeee matricázzátok össze...vagy ha nem tetszik, akkor meg ne végezzen senki félmunkát...kromofágot nekiiiiiiiiii... :lol:

Tudom, hogy óriási szentségtörést fogok írni, de próbáltad már alkoholos löttyökkel lemosni?

(nem pálinkára gondoltam)

Link to comment
Megosztás:

Jaja...jegyzem meg, hogy a csomiajtóra ragasztott matrica azóta nem jött le...vagyis a matrica már igen, de a ragasztója nem...úgyhogy legközelebb légyszi neeee matricázzátok össze...vagy ha nem tetszik, akkor meg ne végezzen senki félmunkát...kromofágot nekiiiiiiiiii... :lol:

Ehh... Bocsi. Pedig direkt finoman raktuk rá, hogy könnyen lejöjjön. A fene egye meg! Hát milyen ragasztó van ezeken a szarokon?

Link to comment
Megosztás:

No Anti, most egy igen furcsa dologra világítottál rá.

Ha mercivel, böszme nagy bmw-vel mennél akkor is hasonlóan viselkednének, mint az audi esetében.

Én nem vagyok egy agresszív sofőr, de ha kirakom az indexet, hogy sávot váltanék, akkor ha nem a fent említett márkák valamelyike jön, akkor elég hamar létrejön a helyem.

A nagy ótó, az nagy ótó na! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Főleg ha tavasszal Tomi le is fóliázza majd...... :lol: :lol:

ez a project nekem is eltolódik... most meg pláne.

Tegnap felhívtam egy asszem keceli bontót, mert pont egy ilyen mocis caraván áll náluk, váltó ügyben... ha mégis kéne... hát, asszem ha kell is, nem onnan szerzek. Most egyelőre várom a híreket, hogy pontosan mi a helyzet a váltóban. Hu de rossz várni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap felhívtam egy asszem keceli bontót, mert pont egy ilyen mocis caraván áll náluk, váltó ügyben... ha mégis kéne... hát, asszem ha kell is, nem onnan szerzek. Most egyelőre várom a híreket, hogy pontosan mi a helyzet a váltóban. Hu de rossz várni. :lol:

A keceli bontó mindig is a magas árairól és az arogáns eladóiról volt híres.Akár csak a bócsai.Reméljük, hogy nem kell nagyon belemászni a váltódba.....

A csereváltó meg mindenhol 1n áras a jelek szerint.....Amúgy Feriék éppen 2 hete adtak el egy AR23-at, 110e.-ért......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.