Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Holnap megprobálom levakarni akkor majd kiderül mivel irta rá de mintha szappannal :lol: vagy zsirkrétával ...

... és mintha azt irta volna oda hogy SEK ... ez valami tag ...

valoszinü sosem fogok rájönni hogy ez nekem szolt e vagy csak ugy mert unatkozott valaki ...

Mivel, írt rá mit???

Mert én pl el sem bírom olvasni... :lol:

De az ilyen parasztot,a pöcsénél fogva a fitymaszakdtáig kéne ráncigálni, egy túúúrbós Calibra mögött...

Link to comment
Megosztás:

Jah...Te kicsit későn érkeztél, a lányok meg kicsit hamar dobták be a törcsit...

Next time...

Na akkor ezek szerint felértek azért rendben... :lol:

igen voltunk csak későn értünk oda, már kevesen voltak. Majdnem hívtalak matrinya miatt, de gondoltam talán melózol és nem tettem. És nem rég értünk haza, még házalni is voltunk, megvendégeltek palacsintával :lol:

Link to comment
Megosztás:

Milyen volt ?

Képeket gyártott valaki ?

Képek ITTEN vannak-e ni-e. ("light" verzio.Ha kell valakinek fullba valamelyik szóljon, csak úgy majdnem 200mega az összes)

Meg itten By B_Csaba.....

És itten is by Future...

Valami futóverseny is volt. csak hogy vasárnap is legyen dugó... :lol:

Jelentem ebben nincs benne a "mi" kezünk :lol: A múlthetiben igen :hiya: És ha jól láttam arról volt a kép is linkelve(plus maraton)

igazából olyan nagyon-nagy extra nem volt benne......kb mint egy Lurdy tali csak sokkal több bontószökevénnyel gsi-vel

szokás szerint pár szép auto, pár hülye, és rengeteg dumálás :hiya:

én csináltam 3 db képet

Demo benézett a géptetőm alá, 2 perc alatt talált is egy falsot szívó csövet :lol: :P

Az jó.. nekem meg a Coupe mondta meg a frankot.. "..háát ez hülye...." ;) :hiya:

Link to comment
Megosztás:

A Risse is rak fel fordítva hengerfejeket, de asszem csak a hátsókerekes gépeknél alkalmazzák.

Így igazán csak arra tudok tippelni, hogy hely miatt, mert a jól megtervezett leömlök nem szoktak olyan jól elférni a fékrásegítö mellett. Bár vaoszínü, hogy más oka is lehet.

Link to comment
Megosztás:

Mai meglepetés az autómtól: "áll" a belsejében a benzin szag ...

Aktív szűrő?Esetleg levegőztető cső?

Az ablakomat gyertyával rajzolták össze ... a gumi kereten végig volt csöpögtetve a viasz ... :lol: :lol:

Nem v.mi Voodoo átok lett rajta véletlenül? :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Aktív szűrő? nem a pollenre. gondolsz ugye?!

levegőztető cső alatt sem tudom melyikre gondolsz ... mondjuk ez az én szegénységi bizonyitványom most.

vudu? hát inkább irka firka valami beteg állattól ...

Aktív szűrő?Esetleg levegőztető cső?

Nem v.mi Voodoo átok lett rajta véletlenül? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.