Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Lehet, hogy kicsit drágább a 16v, talán kicsit többet kell beletenni (bár szerintem nemsokkal) de sokkla tobbet is kapsz tőle :lol:

Én még kicsit dűlöngélek, meg véres a szemem de ugy tűnik megmaradok a tegnapi este után, ugyhogy összeszedem magam és lassan elindulok Lurdyhoz :lol:

Link to comment
Megosztás:

35-el többet egész pontosan. És ez teljesen elég is ha működik és teljesít :lol:

Én úgy néz ki nem jutok ki , jó szórakozást és fotozgassatok :P

Lehet, hogy kicsit drágább a 16v, talán kicsit többet kell beletenni (bár szerintem nemsokkal) de sokkla tobbet is kapsz tőle :lol:

Én még kicsit dűlöngélek, meg véres a szemem de ugy tűnik megmaradok a tegnapi este után, ugyhogy összeszedem magam és lassan elindulok Lurdyhoz :lol:

Link to comment
Megosztás:

nezd csak Tom mittaláltam neked .. ez egy szép calibra .. pedig kinem állhatom ...

de ez jol nez ki valami ilyesmire teis törekedhetnél ... Majd .. :lol:

persze csak az ösztomü utan :lol:

http://www.garaget.org/archive/11514/9737/...31-7439-723.jpg

Hát az első lökösre már van egy szerintem nagyon szép verzió, ráadásul még egy rendes cooler is elféren így elől.

Hátra a gyári lökösbe kéne betoldatni pár centit, mert más normálisat mág nem nagyon láttam sajna.

De most tényleg az első az osztómű, annak 1-2 hónapon belül újra működnie kéne.

Link to comment
Megosztás:

Mivel, írt rá mit???

Mert én pl el sem bírom olvasni... :lol:

De az ilyen parasztot,a pöcsénél fogva a fitymaszakdtáig kéne ráncigálni, egy túúúrbós Calibra mögött...

ja és valami hülye farok még gumit is füstölt a parkoloba ilyen felelőtlenséget....:-)

Link to comment
Megosztás:

Képeket majd toljatok, hogy milyen volt.

igazából olyan nagyon-nagy extra nem volt benne......kb mint egy Lurdy tali csak sokkal több bontószökevénnyel gsi-vel

szokás szerint pár szép auto, pár hülye, és rengeteg dumálás :lol:

én csináltam 3 db képet

Demo benézett a géptetőm alá, 2 perc alatt talált is egy falsot szívó csövet :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.