Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hogy miért ugrana??? Mert hiába 2.0 a blokk...de a belseje 2.4...ergó, 2400ccm...Nem fogok úgy odaállni,hogy srácok, ez csak egy 2000-es...hiába megy jobbat mint a 2.4...Nem szeretem az ilyen "csalós" mókákat...de ezt mondtam Kaszkadőrnek is...

Laciékkal kezdtem el a projektet, velük is szeretném befejezni... :lol:

Ettől függetelnül semmi bajom azzal, hogy Kaszakdőr is beajánlotta magát...hisz piaci versenyhelyzet van... :lol:

A lényeg az hogy akkor készülni fog, minden ettől függ, hogy van-e ember arra amire kell, de ezzel már nincs gond.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igazából über nagy ördöngősség nincs a dologban...évi szinten kb 3-4000 km-t tervezek vele menni...

Minden alkatrészre megvan, hogy mi helyett mi kerül be, mi mennyire bírja...vannak új ötletek is...de én is várom, hogy mi lesz a vége... :lol: :lol:

Értem, nekem aztán mindegy ki és mit és hová teszi be :lol: én segítettem ott ahol tudtam, és még ha tudok, nyugodtan számíthatsz rám, bármi is legyen az... Én is nagyon várom egyébként, szeretem nagyon az ilyen projekteket, volt nálam Laci vagy 2x, még ebédelt is itt, meg voltunk még anno a Forddal szlalomot nézni, szóval én jóban vagyok vele, ahogy elkezd készülni a dolog, szerintem kinézek majd párszor hozzá, igaz ott nem voltam még, mármint nála.

Link to comment
Megosztás:

Ügyeskezű, és megbízható srác, láttam már egy két munkáját...nem hiteget, hanem megmondja, kerek perec, hogy mivel fogjuk megszínvi...de ezeket már direkt várom... :lol:

milyen jó is az amikor valami sokba kerül, szopás van vele, és nem látszik a megoldás :lol:

mondjuk egy ilyen szerelő nekem is jóljönne :lol:

Link to comment
Megosztás:

"Azonnal el lehetne venni a jogosítványt, ha valaki ivott. Gyorshajtásért automatikusan az autó tulajdonosát büntetnék, nem lehetne rokonokra hivatkozni. Módosítanák a törvényeket, az új KRESZ-hez is. Azoknak az autóját pedig, akik mozgáskorlátozott kártyát használnak, de nem jogosultak rá, kivonhatnák a forgalomból"

Ez mai hír... kicsit gyorsabban is csinálják, mint ahogy számítottam rá. Szal itt az amiről beszélgettünk nemrég. :lol:

Annyit még hozzátennék, hogy nem csak gyorshajtásnál büntetnék automatikusan az autó tulajdonosát, hanem pl

a későbbi kerületi figyelőkamerák felvételei alapján is (egyéb szabálytalanságok miatt, pl piros lámpa, tilosban

való parkolás, buszsáv, stb).

Link to comment
Megosztás:

Vészmadár! :lol:

M3 -ról tud valaki valamit? Trafi infó esetleg?

Holnap mennék Tiszaszöllősre...

"Azonnal el lehetne venni a jogosítványt, ha valaki ivott. Gyorshajtásért automatikusan az autó tulajdonosát büntetnék, nem lehetne rokonokra hivatkozni. Módosítanák a törvényeket, az új KRESZ-hez is. Azoknak az autóját pedig, akik mozgáskorlátozott kártyát használnak, de nem jogosultak rá, kivonhatnák a forgalomból"

Ez mai hír... kicsit gyorsabban is csinálják, mint ahogy számítottam rá. Szal itt az amiről beszélgettünk nemrég. :lol:

Annyit még hozzátennék, hogy nem csak gyorshajtásnál büntetnék automatikusan az autó tulajdonosát, hanem pl

a későbbi kerületi figyelőkamerák felvételei alapján is (egyéb szabálytalanságok miatt, pl piros lámpa, tilosban

való parkolás, buszsáv, stb).

Link to comment
Megosztás:

"Azonnal el lehetne venni a jogosítványt, ha valaki ivott. Gyorshajtásért automatikusan az autó tulajdonosát büntetnék, nem lehetne rokonokra hivatkozni. Módosítanák a törvényeket, az új KRESZ-hez is. Azoknak az autóját pedig, akik mozgáskorlátozott kártyát használnak, de nem jogosultak rá, kivonhatnák a forgalomból"

Ez mai hír... kicsit gyorsabban is csinálják, mint ahogy számítottam rá. Szal itt az amiről beszélgettünk nemrég. :lol:

Annyit még hozzátennék, hogy nem csak gyorshajtásnál büntetnék automatikusan az autó tulajdonosát, hanem pl

a későbbi kerületi figyelőkamerák felvételei alapján is (egyéb szabálytalanságok miatt, pl piros lámpa, tilosban

való parkolás, buszsáv, stb).

azt elfelejtetted mondani hogy kellö türelmi idö és kellö felvilágositás utan fogjak ezt bevezetni

ami egyenlöre csak tervezet

Link to comment
Megosztás:

"Azonnal el lehetne venni a jogosítványt, ha valaki ivott..."

Ebben számomra semmi új nincs, tőlem mindíg azonnal elvették. Vagy az azonnal azt jelenti, hogy nincs belőle feljelentés, meg ilyesmi, hanem egy év múlva jelentkezz utánképzésre? Tehát nem szaroznak egy hónappal, három hónappal, fél évvel?

Link to comment
Megosztás:

azt elfelejtetted mondani hogy kellö türelmi idö és kellö felvilágositás utan fogjak ezt bevezetni

ami egyenlöre csak tervezet

Úgy tudom, a törvénytervezetet most az őszi űlésszakban terjesztik elő, és ha el lesz fogadva (ez már

asszem 100%), akkor év elejétől lép érvénybe. Onnan kezdve pedig már nem hinném hogy van türelmi

idő, törvény szerint fognak eljárni a hatóságok (mert nekik ez a dolguk, ugye, elméletileg :lol: ).

Nah, erre lehet készülni. Nem vészmadárkodni akarok, egyszerűen megosztom a társasággal

az ismereteimet. Mert ez itt mindenkit közelről érint ugye... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Úgy tudom, a törvénytervezetet most az őszi űlésszakban terjesztik elő, és ha el lesz fogadva (ez már

asszem 100%), akkor év elejétől lép érvénybe. Onnan kezdve pedig már nem hinném hogy van türelmi

idő, törvény szerint fognak eljárni a hatóságok (mert nekik ez a dolguk, ugye, elméletileg :lol: ).

Nah, erre lehet készülni. Nem vészmadárkodni akarok, egyszerűen megosztom a társasággal

az ismereteimet. Mert ez itt mindenkit közelről érint ugye... :lol:

hiddel hogy van türelmi idö ..

és elötte meg tajákoztato kampány ...

ma már párszor le adtam ezt a hirt és meghallgattam mit mond erröl gyurcsi is ...

szal tajékoztato kampány türelmi idö és csak eztan fognak bütetni ....100%

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ezek teljessen logikus lépések,amiket már réges-régen be kellett volna vezetni.

Ha valaki iszik,ne vezessen!Én is ültem már 2 sör után volán mögé,de utána elgondolkoztam,hogy nem ér annyit az egész,egyrészt a saját életemmel játszom,másrészt más ártatlan emberével.

Ha valakit pedig rajta kapnak gyorshajtáson küldjék a tulaj nevére a csekket,akárki is veztette a kocsit.Ővé a kocsi,ő felel érte!

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ezek teljessen logikus lépések,amiket már réges-régen be kellett volna vezetni.

Ha valaki iszik,ne vezessen!Én is ültem már 2 sör után volán mögé,de utána elgondolkoztam,hogy nem ér annyit az egész,egyrészt a saját életemmel játszom,másrészt más ártatlan emberével.

Ha valakit pedig rajta kapnak gyorshajtáson küldjék a tulaj nevére a csekket,akárki is veztette a kocsit.Ővé a kocsi,ő felel érte!

sajat névre szolo rendszám kéne

nem itt szarozni a hulyeségekel

rendszamra fizetni a biztositast és igy tobb kocsit is fenn lehet tartani

és igy egyértelmü lenne ki is vezette a tragacsot

lehet itt magyarázni igy meg ugy lessz ...

mindegyik megldas félmegoldas

szigoritsunk agyba föbe teremtsük meg a jogot arra hogy az artatlan is megszivja ...

szal baromsag az egész valtoztatás ugy ahogy van nem azt változtatjak meg amit kéne hanem

arra teremtenek jogot hogy szivasság mega népet jobban

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.