Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

hát, cserébe viszont ha 1x tökéletes lesz, az élmény kárpótolni fog. Illetve már azért most sem lehet olyan hu de rossz! :lol:

ideje lenne ha 100% tökéletes volna már végre, kicsit unalmas hogy padlóra ledadog. pedig néha igencsak nehéznek érzem a lábamat és alig tudom megtartani nehogy a pedálra lépjen :lol: De okosítás mindenféle képpen kell, ezzel a compival nem kellene sokáig használni, nem ajánlatos, csak ha nagypapásan vezetjük. Az meg talán még nem most van :lol: Azért egy 230 körüli LE kellene!

Link to comment
Megosztás:

Nemazé mondom de a te feketéd is csúnya... ez a zöldes kékes akármi benne elrondítja...amugy szép lenne ...

a gsi lámpa a Zigazi ....

hat tudod izlés ficamodrol nem tehetek !! :lol:

és ha ecccer nincs szin a burában valahogy csinalni kell ezpedig egy osram diadem izzo

Link to comment
Megosztás:

Ezekkel a síma Astra hátsókkal olyan kajla.........

Sztem a GSi--nek főleg ha sötét színű, hátul csak a gyári lámpák állnak jól, ill. amit fentebb belinkeltek.

Elöl természetesen fehér irányjelzők, v. pedig olyan combó , mint Coupenak van.

Szerintem........

Link to comment
Megosztás:

Na a lusta dög :lol: ablakból fotozgatós :lol:

Amúgy nekem sem tetszik a sárga lámpa de még egy sima astra f-en sem ...

viszont Coupe megmondta a nagy igazságot annó, neked kell hogy tetszen nem nekünk, látod én is beraktam az angelt pedig ugye "tömegcikk" de nem érdekel mert az én szememben 100x szebb mint a gyári ...

Link to comment
Megosztás:

Én is képezek picit. Láttam tegnap egy Vecit ami a krómos nagyongáz dísztárcsát leszámítva jól néz ki.

vectra.jpg

A kedvenc mercimen meg hátsó lámpát cseréltek, még szebb lett az amúgy is gyönyörű kocsi

evomerci.jpg

Az M3-on befelé a lámpás kereszteződés után az első híd alatt áll egy fekete GSi gyári kerekekkel, ami eladó. Arról nincs képem sajna :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na a lusta dög :lol: ablakból fotozgatós :P

Amúgy nekem sem tetszik a sárga lámpa de még egy sima astra f-en sem ...

viszont Coupe megmondta a nagy igazságot annó, neked kell hogy tetszen nem nekünk, látod én is beraktam az angelt pedig ugye "tömegcikk" de nem érdekel mert az én szememben 100x szebb mint a gyári ...

Igazad van, teljesen...

De nem vagyok lusta, :lol: na jó egy picit. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is képezek picit. Láttam tegnap egy Vecit ami a krómos nagyongáz dísztárcsát leszámítva jól néz ki.

http://kadettklub.hu/kepek/albert/vectra.jpg

omg szegény autó :lol:

Krómhatású rendszámtábla de undorító a bordó kasztnin....és mi van a hátsó kerék előtt? Szárny? Miez Taxi2? Kályhaezüstre fújt ablaktörlő.....aaaaa...lőjjetek leeee :lol:

Link to comment
Megosztás:

omg szegény autó :lol:

Krómhatású rendszámtábla de undorító a bordó kasztnin....és mi van a hátsó kerék előtt? Szárny? Miez Taxi2? Kályhaezüstre fújt ablaktörlő.....aaaaa...lőjjetek leeee :lol:

És nincs rajta szárny se jó már nem is lehet :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.