Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Csabi!

Köszi a képeket!

A vas meg pont ugyan így nézett ki 2 héttel ezelött is amikor így szétszedtük, csak épp 3 méterrel arrébb állt...szóval újdonságot nem vélek felfedezni rajta... :lol:

Szerintem is, szerintem az lehet hogy ilyen 1-2 órás melókat megcsinálja esténként, mint a kaszkadőr kadettja, meg egy másik fehér manta, a tiéd meg mindenképp 6-8 napos meló, arra meg ott lesz a jövő hét neki, mert elméletileg akkor már csak azzal tud foglalkozni, na meg megrendelte az íveket, aztán csomó lemezt, nameg szerezni kellett azt a nagy emelőt, mert ha egy az egybe kivágja az Á oszlopot akkor összeesne a gép, és ezért kell az...

Link to comment
Megosztás:

Szeretem ha valami újszerű, és agyári meg füstüveg, olyan mintha koszos lenne.. :lol:

De lehet mégsem adom el... :lol:

inkább ne add el. A GSi vagy GSi lámpákkal, vagy MTS, esetleg azzal a kristály, vagy milyen lámpákkal van rendben. Szerintem.

A normál astra lámpák nem az igaziak. Inkább azokat add el. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nemazé mondom de a te feketéd is csúnya... ez a zöldes kékes akármi benne elrondítja...amugy szép lenne ...

a gsi lámpa a Zigazi ....

csak hogy fájditsam a szived :lol:

;) :lol: :P

szoval fekete MTS mindenképp jo választás

upppsz nem leszolni hol állok :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mor! 6000K! :lol:

Jah, holnap akkor ha tudsz, az MV6-al jössz Kecskemétre?

Mert akkor be is lehetne passzintani, ha egy mód volna rá a cumót. Bontós azt mondta, szó nélkül visszaveszi, ha god lenne vele. Ezért lenne jó kipróbálni. Ha meg nem, akkor ha netán gond lenne vele, akkor posta. De a gép, amiből való, lábon ment be, és garantálja, hogy ez jó.

Link to comment
Megosztás:

Mor! 6000K! :lol:

Jah, holnap akkor ha tudsz, az MV6-al jössz Kecskemétre?

Mert akkor be is lehetne passzintani, ha egy mód volna rá a cumót. Bontós azt mondta, szó nélkül visszaveszi, ha god lenne vele. Ezért lenne jó kipróbálni. Ha meg nem, akkor ha netán gond lenne vele, akkor posta. De a gép, amiből való, lábon ment be, és garantálja, hogy ez jó.

azzal jövök megnyugtatlak, ki is cserélem mert kivi vagyok hogy az lehet e a baj. Benzinpumpa már kilőve, az jó, hibakód sincs. :lol:

Link to comment
Megosztás:

kaptam egy szép listát a németektől hogy mi mindent kell átnéznem, hát van egy pár dolog. De már átnézve néhány. Ha a trafó se a gond, akkor jönnek megint a kopogásérzékelők, mivel pontosan 20Nm-rel kellene meghúzni, én meg hát csak meghúztam őket valahogy. Csak ne lenne olyan sz@r szerelni. A fene azt a rengeteg helyet ott a motortérben :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.