Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ha valakit érdekel, akkor kb. 10 perc múlva letölthető a vágott verzió innen

Csak a hajógyári van benne. 71 mega

Viktor! Szép a verda! :lol:

Komolyan mondom az idegbaj kap el ezektől a nyomorult médiától, meg a riporterektől, mi red**** kur*** anyja köze van a porsche-s balesetnek a hajógyárihoz, meg mikor mondja hogy nem is a büntetés a legfőbb cél hanem hogy most pénteken nem volt baleset a hajógyárin, én 2 éve járok oda és soha nem volt, én nem láttam, lehet hogy volt, de úgy van előadva mintha most azért nem lett volna mert ott voltak a nyomik... box_2.gif

Ha ezt megnézi egy olyan ember, aki soha nem volt gyorsulni, mondjuk apám lent Szabolcsban, akkor mit mond? hü de ######agyerekek ezek a rendőrök, nem engedik hogy gyorsuljanak, ártatlanokat nem ütnek el... közben meg csak így van előadva, örülnének hogy van egy eldugott hely, ahol szinte soha nincs semmi baj, és mégsem a közutakon nyomulnak, pedig ez lesz a vége, mindenki kijön a vácira akkor, meg a körutakra...

Link to comment
Megosztás:

van egy eldugott hely, ahol szinte soha nincs semmi baj, és mégsem a közutakon nyomulnak, pedig ez lesz a vége, mindenki kijön a vácira akkor, meg a körutakra...

Ennek most az lesz az eredménye, hogy a Vácin pár hétig kőkemény yardjelenlét lesz és ha meglátnak mégegyszer valakinél kamerát vagy fényképezőt egy ilyen gyorsuláson akkor annak jól fel fogják dugni a seggébe az eszközt....természetesen tokkal, tartalék elemekkel, töltővel, adatkábellel, memóriakártyával együtt......

Link to comment
Megosztás:

Ennek most az lesz az eredménye, hogy a Vácin pár hétig kőkemény yardjelenlét lesz és ha meglátnak mégegyszer valakinél kamerát vagy fényképezőt egy ilyen gyorsuláson akkor annak jól fel fogják dugni a seggébe az eszközt....természetesen tokkal, tartalék elemekkel, töltővel, adatkábellel, memóriakártyával együtt......

hu de perverz. :lol:

de érthető

Link to comment
Megosztás:

meg mikor mondja hogy nem is a büntetés a legfőbb cél hanem hogy most pénteken nem volt baleset a hajógyárin, én 2 éve járok oda és soha nem volt, én nem láttam, lehet hogy volt, de úgy van előadva mintha most azért nem lett volna mert ott voltak a nyomik...

mondjuk nem ezt mondja, hanem azt, hogy "ezen a péntek éjszakán az illegális gyorsulások miatt senki sem sérült meg"

és ez egy kicsit mást jelent, mint amit te írtál és így már van is igazságtartalma

Link to comment
Megosztás:

mondjuk nem ezt mondja, hanem azt, hogy "ezen a péntek éjszakán az illegális gyorsulások miatt senki sem sérült meg"

és ez egy kicsit mást jelent, mint amit te írtál és így már van is igazságtartalma

Nem az a lényeg hogy a hajógyárin vagy összességében az illegális gyorsulások miatt sérültek vagy nem, a lényeg az hogy ezzel ők azt sugallták hogy miattuk nem lett baleset sehol, mert mindenütt ott voltak, csak érdekes, az Iveconál lehetett volna baleset tőlük, csak én gyorsultam 10x, akkor meg miről beszélünk, tele tankkal mentek haza, mert mindenütt ott voltak, bla..bla.. bla... dehát ilyen a média...

Link to comment
Megosztás:

Hát szerintem Te többet látod... :lol:

Majd akkor tervezem a kimenetelt, ha kész van, vagy úgy alakul, hogy tudok rajta csinálni valamit...

De nem tom Roland mikorra végez...

Remélem minél elöbb...mert kezdek besózódni, és még messze a vége... :lol:

Le van drótkefézve, meg előkészítve, megvéve a lemezek stb..

Sürgessem meg a dolgot? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát elkapkodnia nem kell...de van azért ott mit hekkelni... :lol:

Nem első rangú a gyorsaság, inkább jó legyen...na meg azért lassú se... :lol:

Garantálom neked hogy profi munka lesz, lehetett volna gyorsabb is ha mondjuk a 64 műhely előtt csinálta volna, mert oda minden nap elmegyek legalább 2x és akkor tudtam volna csesztetni, ide meg Zolihoz kikell hogy vigye valaki, mivel nincs jogsija, vizsgázik már vagy 3 éve... :lol: Szombaton megyek ki, csináljak képeket? legalább tudjad hogy áll a vas :P

Link to comment
Megosztás:

Hát nagyon bízok benne, hogy jó lesz... :lol:

Képeket meg megköszönöm, mert végig szeretném hogy lennének képek az egész projektről...majd mutogatom az unokáknak...a GSI-ről úgy is kevés kép van... :lol:

Mondhattad volna hamarabb is, csináltam volna már képeket, még arról is mikor begurul a műhelybe... :lol: Csinálok akkor szombaton bőven...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.