Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ez egy nagyon-nagyon hosszu történet, hogy miért is van ez a helyzet :lol:

Voltak próbálkozások, de nem ment. Ki kell menni a talijukra és meg kell nézni milyen. Mi általában ki szoktunk járni, legalábbis az utolso 2 "nagy" talin ottvoltunk.

Igaz, hogy kint vannak 30+ autóval, de sokan nem ismerik egymást, ugyanazok az 5 fős csoportok beszélgetnek akik 1-1 lurdyn együttvannak.

hohohohóóóó lehet még mi is kinézünk vagyis először felmegyünk aztán elnézünk. na így már helyes.

Link to comment
Megosztás:

na de senki nem tud németül !!!! soha nem tom meg mit baja az ebay nek :lol:

én tudok feladni hirdetést, már nem egy emberkének segítettem. Nekem nincs német bankszámlám, dombornyomatú hitelkártya kell hozzá, MC vagy Visa. nekem MC van és működik. De ha gondolod segítek feltenni ha el akarsz adni valamit gyorsan.

Link to comment
Megosztás:

én tudok feladni hirdetést, már nem egy emberkének segítettem. Nekem nincs német bankszámlám, dombornyomatú hitelkártya kell hozzá, MC vagy Visa. nekem MC van és működik. De ha gondolod segítek feltenni ha el akarsz adni valamit gyorsan.

idáig én is tudtam elég sok szar eladtam már.. és már ujra tudok ...:lol:

de nem egészen értem miért kérte megint a bankkartyam és azonositottan ...

csak ezt németül nem egészen értem .. és akarmelyik oldalrol német hiba uzenetet adott .. és ott csak euros szamlárol lehet akarmit is csinalni ..

ebay.com on megoldottam mikor meg volt mi a bibi ..:lol:

Link to comment
Megosztás:

te hogy állsz a kerékváltással? lesz 5x110 projekt vagy nem? Van egy felesleges Vectra A V6 komplett hátsóhidam ha érdekel esetleg.

Persze hogy lesz :lol: ,már megvan hozzá minden csak gumit kell venni a felnire.....nem lesz olcsó,de most már mindegy :lol:

Köszi hogy gondoltál rám :lol:

Link to comment
Megosztás:

...Még nem láttam hogy valaki linkelte volna...
Köszi! Végre fent van :lol:

...dehát a média ilyen...
"A hang és a kinézet alapján biztos házilag barkácsolt a kocsi..." Akkor a kék ledes suzukikat is soron kívüli vizsgára kéne küldeni.

Na igen, a média. Persze azért sok mindenben igazuk van, mert tényleg veszélyes, de a szenzáció hajhászás még mindíg fontosabb :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.