Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hétfőn tok kimenni next time...

Hát nem tom még mi lesz, mert ugye Kaszkadőr azt mondta, hogy ő az xesítést nem vállalja be...

Úgyhoy a lakatolás még biztos ott lesz, a többi majd eldől...

Tudom, beszéltünk eleget az éjjel.. :lol: fél az xe-től, de legalább nem tagadja, hogy nem ismeri azt a mocit, és nem akar hülyeséget csinálni, ellenben a 2.4 motorral amit egy nap kiszed 4x és meg is csapágyaz, gyűrűz, meg felújít stb... :lol:

Szerintem van sok érv a 2.4 mellett, 1-2 mondanék, szinte fillérekből meg lehet csinálni, ha szombaton elromlik, csapágyas lesz vagy hasonló motorkiszedős dolog akkor szinte hétfőn már goooo újra, ez viszont az xe mocira nem igaz... na meg ha ő csinálja a 2.4 neked akkor akármi baja lesz, oda visszaviheted, van műhelye ahol meg is tudja csinálni, hogy újra menjen a szekér.. akár garanciába is...

Viszont az xe mellett szól az hogy tegnap is mentem a Zsoltival 3x azt hiszem, mind a 3x kikaptam tőle kb... 1 méterrel az én kocsim eleje volt az ő ajtójában, na most az egy 1 tonnás gép, amiben van némi tuning, síklapolt hengerfej, mart blokk, 296-os tengely, aztán chip, gyújtásgörbe írva hozzá, és 15.5 bár mindegyik hengerben kompresszió, ha ezt nézem hogy az enyém 150 lovas volt 14 évvel ezelőtt, akkor nem érdemes már erőltetni a 2.4 8v motort, egy rendbeszedett xe moci odaveri az összes 2.4-est... főleg hogy a te esetedben nem az lesz mint az enyémben ugye, mert a c kadett nem kevés Kg-al kevesebb, szóval jól fog menni az biztos..

Összefoglalva nagyon jól megy az xe alul felül, de nem olcsó, és kevés ember meri elvállalni a szerelését, meg szerintem kevesen is értenek hozzá úgy ahogy kéne.. a 2.4 meg nagyon jó alul, de fordulaton már nem igazán, hacsak nincs benne tengely, és gyújtásgörbe van írva hozzá, de viszont olcsó, és lehet ütni vágni, mert van aki megcsinálja, és nem hónapok alatt..

Link to comment
Megosztás:

Én is ...

Nekem 12,5 -re kúszott fel a fogyasztás ... de ha A-ra ha B-re teszem akkor is marad annyi ...

...útálni fogom hogy kiadok 10e ft-ot arra a szkópos hülyeségre és nem derít ki semmit ... meg az a rohadt szonda is K drága ...

a közép dobom és új hátsó dobom közti cső kezd kifújni ... kezd egyre hangosabb lenni ... ez nem okoz ekkor többlet fogyit ... vagy igen ? :lol:

Lementem kipróbálni, átraktam a B-re, érzésre semmi nem változott…

95 v-powert tankolok bele mostanában..

Link to comment
Megosztás:

Én is ...

Nekem 12,5 -re kúszott fel a fogyasztás ... de ha A-ra ha B-re teszem akkor is marad annyi ...

...útálni fogom hogy kiadok 10e ft-ot arra a szkópos hülyeségre és nem derít ki semmit ... meg az a rohadt szonda is K drága ...

a közép dobom és új hátsó dobom közti cső kezd kifújni ... kezd egyre hangosabb lenni ... ez nem okoz ekkor többlet fogyit ... vagy igen ? :lol:

Szerintem a lambdaszondád lesz a gond, de gyere be a műhelybe és rámérünk ha gondolod hétfőn.. enyém a tegnap éjszaka után amiben igen csak volt gyorsulás, 9.6-ot ír a computer, és eddig még nem csalt soha..

Most kiderül mit jelent a B, fogyira gondolok, most indulok Vecsésre, az meg nem itt van...

Link to comment
Megosztás:

Nekem 12,5 -re kúszott fel a fogyasztás ... de ha A-ra ha B-re teszem akkor is marad annyi ...

...útálni fogom hogy kiadok 10e ft-ot arra a szkópos hülyeségre és nem derít ki semmit ... meg az a rohadt szonda is K drága ...

De az is kiderülhet, hogy nem ott van a probléma. Tehát már nem volt kidobott pénz.

Utángyártott szondát meg ne vegyél. Nekem az van de sz@r, Tech1 szerint lassan reagál......veszek egy gyárit valamikor az utángyártottat meg lehuzom a klotyón....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.