Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem tom kit izgat de azért ide beírom h rommátört a sárga, Hiace-os átjött a sávomba,hátsó kereket elkapta, hídat kirántotta,bal hátulja meg alja megszünt, viszont irmscher lámpa sértetlen maradt......

Keresek 3 ajtós E vagy Jó állapot E caravan kasztnit(utóbbihoz papír is kéne......)

Megállt, fizet?

Sajnálom hogy ez történt...:lol:

Link to comment
Megosztás:

Fújni majd én fogom...nem röhögni... :lol: :lol:

Egyenlőre matt fekete, mert azzal nagyot nem lehet hibázni...raádásul egy 300.000 HUF-os fénnyel nem biztos, hogy jóleső érzés lenne a kilinccsel előre... :lol:

A legeslegjobb választás ami lehet... nekem nagyon tetszik a matt fekete, majd élőben meglátjátok hogy milyen zsír egy ilyen, a Ford klubbon belül volt egy, és nagyon szép volt, itt egy kép róla..

1181852805_12_FT0_dsc00604.jpg

Link to comment
Megosztás:

Köszi Laci4!

Még azt elárulod hogy neked hol mérték?

Ha jól rémlik ott ahol Redi mondja.. mert nekem is ő mondta.. igaz,csak a jobbra,balra és ott van után mentem.. elsőre nem is találtam meg, de végül találtam egy mühelyt.. remélem azt, akit mondott :lol:

Mennyibe kerül egy kuplung bowden? Holnap mennék egyért.. :lol:

Nekem 2005.08.hóban 4000forint magasságában volt..(asszem kártyára) :lol:

SárgaGsi: "részvétem".. egyre több ilyet lehet hallani, csak áldom a sorsot, hogy a 4 év alatt nekem még kocc se volt.. le is kopogom...

Link to comment
Megosztás:

Tom, most nézem az aláírásodban, hogy 6os váltód van. már elgondolkodtam rajta én is. mennyibe fájt, milyen szerkezet van benn?

Már nem GSi-m van, hanem Cali Turbóm, abban ez a gyári. De XE-re is minden további nélkül felmegy, olyan 100e forint körül van az ára.

Link to comment
Megosztás:

Antibácsi!!!!!

Anno a rövidített szárú Konikat Kárászyéktól vetted rendelted?????(hátsó gátlók kicsit meghajlottak)

ha igen ha nem meg lehet kérdezni mennyibe fájtak?????

Hosszú éjszakám volt, és következők lehtőségek merültek fel:

E classe 3 ajtós(ugyanez)

E classe caravan 3 ajtós (persze akkor nem nagyon kéne nyitogatni a mocitetőt)

D classe 3 ajtós(ott viszont alig van alkatrész a kasztnihoz......)

esetleg gondoltam mantára(xe-vel), ott viszont aztán semmi ismerettség nincs, B_csaba mennyi esély van egy jó kasztnira, vagy akárki válaszát szívesen látom......

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Lehet hogy állandó összkerékhajtású lesz a Cali. :lol:

:lol:

Hát azért ezekben kicsit komolyabb technika műxik :lol:

Mondjak árakat, mi mennyibe kerül ezekben a hajtásnál? :P ;)

Amúgy Michnáék pár éve kukáztak svédországból egy Gr.A Calibrát, abban igen komoly

cuccok voltak akkor. Elég jó helyeket mentek vele abszolútban is, de mivel már leharcolt

volt eléggé szegény autó, csak egy vagy másfél szezont mentek vele asszem.

Ajánlom figyelmedbe, itt volt eladó: http://www.opelforum.hu/index.php?showtopic=105 :hiya:

calibra.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.