Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem kell. Ugyanis eu-s irányelvek alapján az üzembentartó fog felelni az autóval elkövetett

szabálysértésért. Ugyanezzel párhuzamosan viszont feléled annak ellenőrzése is, hogy van-e

az illetőnél kölcsönadási meghatalmazás, ha nem a nevén van az autó a forgalmiban.

(ez amúgy most is így működhetne csak elméletben, céges kocsik esetén erősen büntetik most is)

Én legalábbis ezt hallottam.

Jól hallottad...

Link to comment
Megosztás:

Az a gáz, hogy a héten nagyon el vagyok havazva. szerda csütörtök 8-20ig melózok. pénteken még nem biztos, de valszeg még akkor is(ezek mellék melók) Aztán péntek este meg szintén meló főállásban.

Szombat reggel jövök haza pihizni, aztán du el kell intéznem ezt azt, aztán este egy ismerős szülinapja... másnap, azaz vasárnap meg megint mellékmeló.. Plus Maraton Rulez...

Kár, pedig péntekre már megint összecsődítettem vagy 3-4 Mantát, 2 Nissant, meg magamat

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A családban 5 éve van egy Opel Astra GSi, s jóapám mondta, hogy reggeljek már fel ide, mert lenne egy kérdése, hátha tudtok segíteni.

Kezd lejönni a fólia a műszerfalról, a km számláló alatt. Kérdés az lenne, hogy tudtok-e valakit (műhely, szervíz, kozmetika, egyén, bárki), aki foglalkozik műszerfal fóliázással (ha már újra kell, akkor valszeg fehér hátteres-piros mutatós téma lenne, kék ledes megvilágítás... :lol: no de ez már más tészta) és nem trehány-ganaj, hanem szakszerű, profi ( mer ugye skálázás stb terén nagyon el lehet cseszni az ilyesmit) és ha igen, akkor egy címet vagy valami előrhetőséget, ajánlást tudnátok adni?

Nagyon megköszönném!

Link to comment
Megosztás:

Kezd lejönni a fólia a műszerfalról, a km számláló alatt. Kérdés az lenne, hogy tudtok-e valakit (műhely, szervíz, kozmetika, egyén, bárki), aki foglalkozik műszerfal fóliázással (ha már újra kell, akkor valszeg fehér hátteres-piros mutatós téma lenne, kék ledes megvilágítás... :lol: no de ez már más tészta) és nem trehány-ganaj, hanem szakszerű, profi ( mer ugye skálázás stb terén nagyon el lehet cseszni az ilyesmit) és ha igen, akkor egy címet vagy valami előrhetőséget, ajánlást tudnátok adni?

www.szamlapok.hu

Link to comment
Megosztás:

(ez amúgy most is így működhetne csak elméletben, céges kocsik esetén erősen büntetik most is)

Én legalábbis ezt hallottam.

Engem még 1x se büntettek meg azért mert cégnéven van az autó...Sőt meghatalmazást se kértek.Erre van a menetlevél a soför nevével. :lol:

A másik meg az hogy elég sokszor vagyok kénytelen a belvárosban tilosba parkolni eddig a 6 év alatt egyszer büntettek meg,de akkor se a kamerán látták.

Ezekhez a dolgokhoz még jó pár törvényt kellene átmódosítani.

Link to comment
Megosztás:

Ki lehet szűrni valahogy azt hogy a lambdaszonda jól működik e?

Egyszer jártam egy szakinál még a régi x14nz-nkel egy rendes mukinál aki több féle műszerrel mérte a szondát akkor és még a görbéket is mutogatta nekem, persze nemsokat értettem belőle... de Ő valahol a naplástónál lakik és már a címe/telszáma sincs meg pontosan ... mellesleg nem dolgozott horror árban ...

Link to comment
Megosztás:

Engem még 1x se büntettek meg azért mert cégnéven van az autó...Sőt meghatalmazást se kértek.Erre van a menetlevél a soför nevével. :lol:

A másik meg az hogy elég sokszor vagyok kénytelen a belvárosban tilosba parkolni eddig a 6 év alatt egyszer büntettek meg,de akkor se a kamerán látták.

Szerencsés ember... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jövőhéten lesz pont egy éve hogy nálam van a GSI ... ugyan nem mentem vele annyit mint szerettem volna de pár ezer km-t megtettem vele és 1x állított meg rendőr mindössze, és mint írtam is nemrég, megkérdezte hogy mért nincs fönn a rendszámom de a választ meg sem várta ... nem is érdekelte igazán ...

... nincs fönn a rendszámom elől és nem is lesz fenn egy darabig, jobb 10e ft-ot fizetni egy ilyen büntiért mint mikor 60-al el megyek a 30-as táblánál ami 2 éve kinn van felejtve és be fizetem a sokszorosát a 10e-nek...és még csak nem is "direkt" mentem 60-al ...

Engem még 1x se büntettek meg azért mert cégnéven van az autó...Sőt meghatalmazást se kértek.Erre van a menetlevél a soför nevével. :lol:

A másik meg az hogy elég sokszor vagyok kénytelen a belvárosban tilosba parkolni eddig a 6 év alatt egyszer büntettek meg,de akkor se a kamerán látták.

Ezekhez a dolgokhoz még jó pár törvényt kellene átmódosítani.

Link to comment
Megosztás:

km-t megtettem vele és 1x állított meg rendőr mindössze, és mint írtam is nemrég, megkérdezte hogy mért nincs fönn a rendszámom de a választ meg sem várta ... nem is érdekelte igazán ...

Szerencséd volt... itt már pár ember bánta az első rendszám hiányát.

Volt aki ezen bukta el az illegál motorcserét is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom kire gondolsz talán a Csoki akinek asszem mást mutat a forgalmija mint ami valóban benne van ...

Nálam is ugye esélyes majd a motor csere de marad a ccm 2.0 ...

Gondolom Mornak sem stimmol a dolog újabban bár erről nem nyilatkozott még ...

Ilyen szkópos embert találok valahol még a civilizáció határain belül ? :lol:

Szerencséd volt... itt már pár ember bánta az első rendszám hiányát.

Volt aki ezen bukta el az illegál motorcserét is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom kire gondolsz talán a Csoki akinek asszem mást mutat a forgalmija mint ami valóban benne van ...

Ilyen szkópos embert találok valahol még a civilizáció határain belül ? :lol:

Nem hiszem hogy ismered a srácot, egy narancs A corsába spájszerolt bele egy C20NE mocit

haragítva. :lol:

Nem tudok ajánlani szkópos helyet, bosch szervíz talán

Link to comment
Megosztás:

akkor PÜ, msn, telefon, házhoz menni stb. :lol:

tudom, én is mindenbe beleszólok. :lol:

Nem baj az.. ezért van a chat, és a "GSI barátság vagy mi" :-) csak felhoztam a témát, hogy ma átnéztem a vasát, és hát van mit valóban csinálni rajta, de biztosa szép lesz, a GSI is az volt...

Link to comment
Megosztás:

Mi lesz veled ha megöregszel? Mindenbe beleszól, arra nem is gondolsz hogy én külön szeretnék beszélgetni Antival erről? :lol: Azért nincs harag ugye? :hiya:

Te esetleg megkérdezted tőle hogy akar veled erről beszélni?????? :hiya: :lol: :P

Azért nincs harag ugye? :hiya: ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ilyen szkópos embert találok valahol még a civilizáció határain belül ? :lol:

Chinoin utca (asszem) 36.

Palla Kálmán: 30-670-2670

A Viktor valamiért nemszereti, de a fickónak jó felszerelése van és amennyire én láttam tudja is kezelni.

Viszont FIGYELEM! Nem ingyen dolgozik...ő nem Jani bá' a szomszéd mekkmester :lol: :lol:

(asszem egy tizest kért a full diagnosztikáért de ebben volt vmi Tech kompatilis eszköz, asszem szkóp, és bekötött egy diagnosztikai csatlakoót a computer és kábelköteg közé, igy minden adatot számszerűsítve láttunk)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.