Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát ki mitől írtózik... van aki az osztókörmódosítótól,van aki a kúpos csavartól, és van aki egy egyszerű kúptól is... :lol: :lol:

hat kup kell mindenképp nem lehet kihagyni ;)

csavar is kell .. :hiya:

akkor most ugye azt akartad irni hogy a mozgokupos csavartol :P

ha nekem sem lett bajom tola muhanak sem és még rengeteg embernek akkor sztem nincs oka félni töle senkinek sem

és attol tartanék hogy az alu pogiban kitépi a menetet a csavar :lol:

Link to comment
Megosztás:

ha nekem sem lett bajom tola muhanak sem és még rengeteg embernek akkor sztem nincs oka félni töle senkinek sem

és attol tartanék hogy az alu pogiban kitépi a menetet a csavar :lol:

Én nem félek tőle :lol:

A Muhának se lett semmi baja sz osztókör modósítótól,pedig a cabrion szinte csak ilyen felnik voltak

Link to comment
Megosztás:

Én nem félek tőle :lol:

A Muhának se lett semmi baja sz osztókör modósítótól,pedig a cabrion szinte csak ilyen felnik voltak

igen de a cabriora azért kellet mert a porsche felni 5*130 és az nem megy fel siman csavarral

de az összes 5*112 es felnijét pogi nélkül rakta 5*110re ...

yah meg a porsche felnihez valo pogi nem épp egy hétköznapi darab .. az ugyanis töcsavaros

és magnézium csavarokkal van összerakva

legalabb töcsavaros pogit csinaltass !!!

Link to comment
Megosztás:

igen de a cabriora azért kellet mert a porsche felni 5*130 és az nem megy fel siman csavarral

de az összes 5*112 es felnijét pogi nélkül rakta 5*110re ...

yah meg a porsche felnihez valo pogi nem épp egy hétköznapi darab .. az ugyanis töcsavaros

és magnézium csavarokkal van összerakva

legalabb töcsavaros pogit csinaltass !!!

Úgyanaz az RH ZW1 felnim van mint neki,és az osztókör modósítóval van felrakva.Már megbeszéltem vele a múltkor hogy csak így lehet mert nincs olyan hosszú csavar.Ha jól emlékszem 29mm a leghosszabb

Link to comment
Megosztás:

3-0 ra kikaptam ....

hiába a falken ... meg az új kuplung ...

első 2-nél rosszul rajtoltam de a 3.-nál még hamrabb is mint Csaba és így is megfogott 3.-ban pedig jól váltottam ...

Ne is törődj vele...

Inkább gyere pénteken, veled is bővül a brigád :lol:

Bár kicsit parázok hogy az egyik reggeli műsorban azt mondta a meghívott rendőrfőnök,(most pénteki baleset miatt) hogy bekamerázzák a Váci utat a pénteki gyorsulók miatt!? :lol: remélem csak ijesztgetni akartak... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ne is törődj vele...

Inkább gyere pénteken, veled is bővül a brigád :lol:

Bár kicsit parázok hogy az egyik reggeli műsorban azt mondta a meghívott rendőrfőnök,(most pénteki baleset miatt) hogy bekamerázzák a Váci utat a pénteki gyorsulók miatt!? :lol: remélem csak ijesztgetni akartak... :lol:

bekamerázzák a váci utat az m1-m7 balaset miat Logikus :P

nem is rendör lett volna ha nem ezt mondja ;)

Link to comment
Megosztás:

Pedig úgy lesz. De a balesettől függetlenül :lol:

Már pár éve elindult budapesten a "bigbrada program", azaz minden fontosabb útvonal

és csomópont be lesz kamerázva Bp határain belül :lol:

Én hallottam ennél rosszabbat is, vagyis hamarosan változik a jogszabályi háttér is,

és a rendőrök a videók alapján szabálysértési és bűnvádi eljárást is indíthatnak. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Úgyanaz az RH ZW1 felnim van mint neki,és az osztókör modósítóval van felrakva.Már megbeszéltem vele a múltkor hogy csak így lehet mert nincs olyan hosszú csavar.Ha jól emlékszem 29mm a leghosszabb

Sonique!!!!!!!!!!

Erre nem mondasz semmit??????????Azt hittem lesz valami egyszerübb megoldás is :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.