Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát semmi nem olcsó...

Az a baj, hogy dugni is meg szűznek maradni is nehéz...bár már erre is megvan a megoldás...

nagyon sok érv szól a 2.4 mellett és sok az xe mellett...

Ha tudnám, hogy a 2.4-ből pikk pakk meg lehet oldani a biztos 180-190 pacit, meg lehet használtan webert is kapni...meg talpat meg mindent...akkor oksi...

Na de ezek lassan kincs kategóriába tartoznak...ráadásul szinte mindenki szív ezekkel a weberes mókákkal...és ezzel áll szemben az xe, amit kupakkal meg chipszel 160 paci fixen, gond nélkül...ráadásul 20-25 kg-val könnyebb lenne az eleje is a vasnak...a projekt viszont sokkal összetettebb egy xe esetén...

Link to comment
Megosztás:

Hát semmi nem olcsó...

Az a baj, hogy dugni is meg szűznek maradni is nehéz...bár már erre is megvan a megoldás...

nagyon sok érv szól a 2.4 mellett és sok az xe mellett...

Ha tudnám, hogy a 2.4-ből pikk pakk meg lehet oldani a biztos 180-190 pacit, meg lehet használtan webert is kapni...meg talpat meg mindent...akkor oksi...

Na de ezek lassan kincs kategóriába tartoznak...ráadásul szinte mindenki szív ezekkel a weberes mókákkal...és ezzel áll szemben az xe, amit kupakkal meg chipszel 160 paci fixen, gond nélkül...ráadásul 20-25 kg-val könnyebb lenne az eleje is a vasnak...a projekt viszont sokkal összetettebb egy xe esetén...

szeritnem legyen Xe.. mert különben ezzel is szívni fox.. :lol: ....

Link to comment
Megosztás:

Fel is tudok ajánlani egy kevesett futott DIS - es XE -t ha akarod ^^

Hát semmi nem olcsó...

Az a baj, hogy dugni is meg szűznek maradni is nehéz...bár már erre is megvan a megoldás...

nagyon sok érv szól a 2.4 mellett és sok az xe mellett...

Ha tudnám, hogy a 2.4-ből pikk pakk meg lehet oldani a biztos 180-190 pacit, meg lehet használtan webert is kapni...meg talpat meg mindent...akkor oksi...

Na de ezek lassan kincs kategóriába tartoznak...ráadásul szinte mindenki szív ezekkel a weberes mókákkal...és ezzel áll szemben az xe, amit kupakkal meg chipszel 160 paci fixen, gond nélkül...ráadásul 20-25 kg-val könnyebb lenne az eleje is a vasnak...a projekt viszont sokkal összetettebb egy xe esetén...

Link to comment
Megosztás:

Kis Lajos...alias Lajbival beszéltem már erről...ő csak azért rakta rá a karbit, hogy rajta legyen...azt mondja injektorral jobban ment...de neki ez így tetszik...

Kis=Kiss két s betűvel írja..

Gondolkodtam már hogy kimegyek hozzá, mert van két karbim, de ha nem megy jobban akkor nem kocsikázok ki olyan messze....na meg nem kezdek bele egy ilyen projektbe..

Link to comment
Megosztás:

Hú , jó hogy emlékeztetsz,

Holnap este a kerekerdő sarkában ? :lol:

Péntek este legyen? vagy neked mindegy? guruljak valamikor el feléd és elindulunk a nagvilágba?

Anti!

Azért olyan XE ami mögött bőr van az ritka darab , jobban is megy ha kikapcsolom az ülésfűtést :lol: én lecsapnék rá a helyedben :lol:

Na mikor hozzuk össze azt amit a múltkor kértél? Összemérni a vasakat.....
Link to comment
Megosztás:

Hú , jó hogy emlékeztetsz,

Holnap este a kerekerdő sarkában ? :lol:

Péntek este legyen? vagy neked mindegy? guruljak valamikor el feléd és elindulunk a nagvilágba?

Mindegyik verzió jó nekem. Egyébként is jó lenne ha összefutnánk,(vagy Laci4 ha jársz erre) mert van egy vákumcsövem amire nem bírok rájönni hogy hová megy, mióta megvettem azóta ott lóg. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mindegyik verzió jó nekem. Egyébként is jó lenne ha összefutnánk,(vagy Laci4 ha jársz erre) mert van egy vákumcsövem amire nem bírok rájönni hogy hová megy, mióta megvettem azóta ott lóg. :lol:

Jut eszembe, péntek este az jó lehet szerintem, vettünk egy Ilyet - VGC-120 kaszkadőrékkel és beépítettük az öccse Robi 2.0 mantájába, és amennyira tudtuk belőttük most érzésre sokkal jobb, a Robi elmondása szerint, és Pénteken megy majd a nagy teszt a 2/a-n ha kap Robi a notebookjába akksit, vagy valami átalakítót szermányolunk mert nem usb-s ez a vacak... szóval a lényeg hogy pénteken szerintem már 8 órától ott leszünk..

Link to comment
Megosztás:

Tréfa répa !

Repedt a blokkom oldala, 260e van benne, szóval elég lezs neked a DIS belőle, csak várd ki összeszedem a pénzt az uj motoromra :lol:

Hát első körben mondj egy árat a mocira leömlővel, kábelköteggel, compival, légtömegmérő stb...aztán ha barátságos a dolog, akkor csak megnézném hogy milyen állapotban van...
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.