Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Lánglovagok fórum: http://forum.langlovagok.hu/viewtopic.php?p=75915#75915

2007. szep. 22. 12:45-kor keletkezett hozzászólás érdekes mentalitásra utal... :lol:

Elég enyhe megfogalmazás az érdekes :lol:

Nem vagyok rendszeres elsősegélynyújtó, de ha nincs ott a rendőrautó, akkor hagyják akár bennégni a két embert, mert más sem állt meg és "ide juttatott a sok állat, mert embernek ezeket nem nevezném" ?

Link to comment
Megosztás:

Elég enyhe megfogalmazás az érdekes :lol:

Nem vagyok rendszeres elsősegélynyújtó, de ha nincs ott a rendőrautó, akkor hagyják akár bennégni a két embert, mert más sem állt meg és "ide juttatott a sok állat, mert embernek ezeket nem nevezném" ?

fentebb, azon a fórumon belül azt hiszem valaki meg is nevezte, milyen bűncselekményt követtek el ezzel a gondolkodással.

Link to comment
Megosztás:

Eszembe jutott még valami, ami miatt nem igazán jó a 2.4. Ennek a motornak a szívósora magasabb kiképzésű, ezért meg kellene vágni a mocitetőt. Bár asszem valahogy rámókolható a 2.0 szívósora is, de Mantákon még nem igen láttam olyat, mindenki inkább vág.

Itt van-e.

2,2-es moci 2 literes szívósorral. :lol:

(A 2,2 és a 2,4 között csak löketben van különbség a blokk u.a.)

25051845.jpg

Link to comment
Megosztás:

Az A Omegából kivett 2.4-es szívósora jóval magasabb a többinél. Ezért nem volt gondom a 2.2-vel, és ezért nyeste szét Fikusz a mocitetőjét a 2.4 miatt (de nem csak ő). És hallottam olyat, hogy a hengerfejen egyetlen furat nem stimmel. Ha kap egy lyukat, bele menet, akkor felmegy a 2.0/2.2 szívósora. Hogy így van-e, vagy nem, azt nem tudom...

A másik lehetőség: lusták az emberek. Azzal vették ki az autóból, hát az marad rajta, hiába van a sufniban még legalább három. Inkább a flex. :lol:

Egyébként motortér 2.2-es motorral és szívósorral. :lol:

22783405_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

skacok!

Autópályázók, vagy aki jól informált. Nem tudjátok a kis rövid M6-oson van valami fix traffi? Pl. EZT a rendszert már beüzemelték? (valami 2pont közötti áthaladási időt mérő..)

Mert ha igen, könnyed rápacsálhatok.. ma siettünk melózni,és bevallom eleinte 130-150, aztán inkáb 150-180között téptünk le dunaújvárosig.. egyszer meg megléptem majdnem a 2kilót.. :lol: :lol:

Tom tom.. nem szép meg ejnye bejnye.. de nem akartunk késni. meg ki nem tóólta már ennyire közöttünk?!

Link to comment
Megosztás:

Lánglovagok fórum: http://forum.langlovagok.hu/viewtopic.php?p=75915#75915

2007. szep. 22. 12:45-kor keletkezett hozzászólás érdekes mentalitásra utal... :lol:

kövezzetek meg de én többnyire egyet értek a hozzászólással....Laci és ha téged talál el miközben szépen gurulgatsz a fiaiddal valamerre ?

vagy ami rosszabb hogy a családot úgy találják el hogy te ott sem vagy ?

Link to comment
Megosztás:

Persze Gelko...és ha neked kiesik a Seni alól a kerék, ha épp forox vele, és pont egy jó barátod találod fejbe vele aki ottmarad...persze csak ha akkor épp ott van, ha akkor épp ott áll...stb... Túl sok a ha...ami nem baj...csak ha a nagyanyámnak töke lett volna...most ő lenne a nagyapám...

Oké, persze felelőtlenség volt persze...de mind ugyan ezt csináljuk...akárki akármit mond...

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.