Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Vagy tehetne rá turbót. :unsure:

Nem kell oda a turbó, nem való az egy ilyen autóba. Oda valami durva szívó kell Weberrel és tütével, hogy hadd szóljon! :lol:

Pé, nem rossz a Cali, jobban megy, mint a Corsa ment, pedig csak 0,6-ot tölt. Legalábbis a tesztpályámon kicsit nagyobb sebességet tudtam elérni vele :wacko: .

Link to comment
Megosztás:

Pé, nem rossz a Cali, jobban megy, mint a Corsa ment, pedig csak 0,6-ot tölt. Legalábbis a tesztpályámon kicsit nagyobb sebességet tudtam elérni vele :lol: .

Oké, és a teszt végén honnan kellett kiszedni és hány darabban és menthető e valami az autó maradékai közül....a trélerre fel lehetett húzni vagy fel kelett lapátolni? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tomi!

Köszi, egyenlőre agyalok rajta... :lol:

Demo!

Az a baj, hogy a weber, meg batár tengely sztori már megint egy valag lóvé...annyiból az xe-vel is lehet csodákat művelni... :lol:

Ráadásul a 2.4-gyel ha gyorsulás van lehet ugrok egy kategóriát, ha úgy alakul... :lol:

Sonique!

Persze meg lehet így is oldani...Csak itt a hűtő ba van rakva a zárhídba...ebből is vágni szoktak...meg ha megnézed a komplett tűzfal át van szabva...ott már se fűtés se semminek nem maradt hely...

Link to comment
Megosztás:

Tomi!

Köszi, egyenlőre agyalok rajta... ;)

Demo!

Az a baj, hogy a weber, meg batár tengely sztori már megint egy valag lóvé...annyiból az xe-vel is lehet csodákat művelni... :lol:

Ráadásul a 2.4-gyel ha gyorsulás van lehet ugrok egy kategóriát, ha úgy alakul... :lol:

Sonique!

Persze meg lehet így is oldani...Csak itt a hűtő ba van rakva a zárhídba...ebből is vágni szoktak...meg ha megnézed a komplett tűzfal át van szabva...ott már se fűtés se semminek nem maradt hely...

kényelmes oto nak ott az odi ... minek oda fütés :lol: nem is értem

a verseny hevében ugysem kell :P

Link to comment
Megosztás:

Hát a Volvos figura....hihihihihiiiii... :lol: :lol: :lol: :P

Azért is kell vágni, mert a gyári kardán alagút elég szűkös...annyira nem tudják leengedni a mocit, hogy a nagy váltó is elférjen...így a kardánalagutat vágják feljebb...

akkor meg nem is értem miert nem c30se -t raksz be ha igyis ugyis kell vagni ..

mivel csak elöre hosszabb a c20xe nel

vagy ott az a szép V6 !?!?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.