Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

pedig manapság mindenki pont arra kíváncsi! Pláne mióta Jáksó is 3 év után újra átesett egy éjjelen, és az újságok is megírták! :unsure:

Ja, néztem is, hogy ez frankón egy médiahír?.. :wacko: nevetséges, de mondjuk az egész ember az, manapság már csak a hülyék lehetnek "sztárok"..

Link to comment
Megosztás:

Pont ez az, hogy egyedül leszek (ezek a jó életűek mennek ki külsőmunkára) olyan 1 órától leszek ott Kb... nem lenne rossz, ha jönnél, mert a féltengely végéről az anyát csak úgy bírom leszedni ha fönt hagyom a féknyerget, valaki tapossa a féket, én meg lazítok :lol:

Riogató leírás meg csak magyar van nálam, az meg csak felhasználó szinten van lefordítva, gondolom neked az angol kéne, amiben minden programozás benne van?

Aham.. az az.. bár a magyar is éédekel.. tul képpen arra vok kiváncsi, milyen funkciói vannak.. (közben épp számolgatom a havi zsét, hogy mi fér bele a hónapba :unsure: ) nincs esetleg valami digi formában meg? hogy át tudnád kűűűdeni...mármint a riogató leírását, nem a havi pénzforgalmamat :wacko:

Majd játszol vele egy kicsit én már csak így megyek mindenhová, hogy lakásból beindít, mire lemegyek, meleg van kocsiba, legalábbis jó idő :) nagy szokott lenni mikor sétáltatják a kutyát és beindítom innen a 8. emeletről plusz még a parkoló van vagy 50 méterre, néznek, hogy atya ég sehol senki és beindult volt már arra is példa hogy oda mentek a kocsihoz és teljesen ráhajoltak az ablakra hogy tuti nem ül benne senki..

Vicces szitu lehet..

Mondjuk nekem ezen funkcióhoz meg kellene szokni, hogy ne hagyjam lükiben a verdát. pár éves beidegződés.. :lol: Igaz, a kézifék is, szal valszeg csak 10centis szöcskézés lenne

És a legnagyobb szám az volt, mikor Péntek este nem most hanem ezelőtt való héten a benzinkúton, sokan voltak ott, elővettem a Pager-es távirányítót és beleszóltam hogy Kit indulja be, közbe megnyomtam a gombot, eltelt 7 másodperc addig semmi, mikor beindult mindenki még közelebb jött, beleszólok a távindítóba hogy Kit álj előrébb, na akkor az egyik gyerek, kiabálja hééé gyertek ide ilyet még nem láttatok :o, az hitte előrébb fog menni, ha már beindult, azt hittem lehidalok.. hihi.gif

LooooooL.. nah ezt megnéztem volna.. okostojás :D (amúgy mért csak 7másodperece után ? valami időzítés?

Link to comment
Megosztás:

Laci4 már ne gyere, kész van, :wacko:

Kész is van? marha gyors voltál! Ki is lett cserézve az egész-fél tengely?! :lol:

Bocsesz, én sajna bagoly vok. este sokáig, reggel is.. :lol: kb 2 órája ébredtem csak... :unsure:

Faxa lett? az zörgött? bár én nem hallottam,hogy csörög zörög.. stb..

Link to comment
Megosztás:

Kész is van? marha gyors voltál! Ki is lett cserézve az egész-fél tengely?! :lol:

Bocsesz, én sajna bagoly vok. este sokáig, reggel is.. :lol: kb 2 órája ébredtem csak... :unsure:

Faxa lett? az zörgött? bár én nem hallottam,hogy csörög zörög.. stb..

Köszi szépen, pörögtem mint állat :wacko:

Nagyon jó lett, semmi hangja, de vettem 1l olajat a csergőben, de a kilométer óra spirálnál kéne beleönteni, csak nem fér oda a kezem és nem tudok utántölteni :S neked nincs kisebb kezed? :)

Link to comment
Megosztás:

Vicces szitu lehet..

Mondjuk nekem ezen funkcióhoz meg kellene szokni, hogy ne hagyjam lükiben a verdát. pár éves beidegződés.. :unsure: Igaz, a kézifék is, szal valszeg csak 10centis szöcskézés lenne

Az úgy van bekötve hogy csak akkor indul el ha üresben van,talán még a kézi féket is be kell húzni.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.