Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem olcsó azért... remélem meg fogja érni a pénzét..

Tisztelt Bucsku Csaba !

A Koni első csillapítók 28,541 Ft/db áron kaphatók.

Internetes akciónkban a Koni termékekből 15% kedvezményt adunk, ami a megadott árból kerül levonásra !

Üdv: Kárászy Kft.

akkor már 70/50es rugok is menjenek alá...

Link to comment
Megosztás:

Az még "olcsó" is...

én nyár közepén érdeklődtem tőlük:

A Koni special (piros) elsők ára: 38,102 Ft/db, a hátsók 24,838 Ft/db áron kaphatók. A garancia 3 év.

A Koni sport (sárga) elsők 44,626 Ft/db áron vannak, a hátsók ára: 25,500 Ft/db. A garancia 3 év

igaz ez b vectra...

Ja, és ezek a gyári rugókhoz... mert ültetőt csak speciális szetthez adnak... de az meg még full állítható is...

Az ültetést fokozatosan lehet állítani elől 55 mm-ig, hátul 45 mm-ig. A szett ára: 260,850 Ft.

aztán eldöntöttem, hogy marad gyári. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy valaki meg tudná mondani nekem, az első torony lengéscsillapító csavar közép jobb-bal között hány miliméter. Sajnos a bal első kerekem még mindíg befelé dől és lehet húzatnom kell még fényezés előtt. Kiszerelt állapotban a gólyalábon lehet látni, hogy görbe?

A válaszokat előre is thx.

Link to comment
Megosztás:

Nem olcsó azért... remélem meg fogja érni a pénzét..

Tisztelt Bucsku Csaba !

A Koni első csillapítók 28,541 Ft/db áron kaphatók.

Internetes akciónkban a Koni termékekből 15% kedvezményt adunk, ami a megadott árból kerül levonásra !

Üdv: Kárászy Kft.

Akkor vegyél gyárit úgy 16 körül vagy BOGE ot 15 ért vagy sachs-ot az is kb 15 körül van..../db

Link to comment
Megosztás:

Én nem vagyok semmi jónak az elrontója... :unsure:

Akár Bazs is jöhetne... :wacko:

akár benne is vagyok, ha időben nekem is jó

amúgy én a szolidan bulizós típus vagyok, inkább iszogatok, mint iszok, a lányokat is csak távolról nézem (kár, hogy rövidlátó vagyok :lol:) és nincs az mennyiségű szesz, amitől táncra perdülnék

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.