Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Érdekesség:

Tegnap a szigetről hazafelé összeakadtam egy Honda 1.6VTI vel /vagyis ez a matrica volt rajta/ és egy Cordoba 1.6 tal.

A Cordoba nagyon csúnyán kikapott, de ami érdekes, hogy a VTI 130 ig nekem 1 autót tudott adni.

Most vagy a Corsa überbrutál, vagy ez a VTI volt ultragagyi.

Szegény ficsúr nézett is rendesen, hogy mi ez az öreg Corsa, ami jól megszorongatta....

úgyhogy Corsa :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Érdekesség:

Tegnap a szigetről hazafelé összeakadtam egy Honda 1.6VTI vel /vagyis ez a matrica volt rajta/ és egy Cordoba 1.6 tal.

A Cordoba nagyon csúnyán kikapott, de ami érdekes, hogy a VTI 130 ig nekem 1 autót tudott adni.

Most vagy a Corsa überbrutál, vagy ez a VTI volt ultragagyi.

Szegény ficsúr nézett is rendesen, hogy mi ez az öreg Corsa, ami jól megszorongatta....

úgyhogy Corsa :unsure:

Tiéd hány lovas?

Link to comment
Megosztás:

100.

monnyuk van rajta egy jópofa rendszer, de az inkább hangba jobb, meg talán nagy fordulaton picit jobb. cserébe viszont alul picit rosszabb lett...

kéne neki egy katalizátor hogy alul jobb legyen, de akkor felül gyengébb :wacko:

és minden nem lehet :unsure:

viszont nincs suly, vagyis van, de az a bal 1 be ül.... meg 175 ös a gumi :lol:

Link to comment
Megosztás:

100.

monnyuk van rajta egy jópofa rendszer, de az inkább hangba jobb, meg talán nagy fordulaton picit jobb. cserébe viszont alul picit rosszabb lett...

kéne neki egy katalizátor hogy alul jobb legyen, de akkor felül gyengébb :wacko:

és minden nem lehet :unsure:

viszont nincs suly, vagyis van, de az a bal 1 be ül.... meg 175 ös a gumi :lol:

Akkor jól megy ha a VTI sem bírt igazán elmenni!

Tegnap én is mentem, vagy kettőt a hajógyárin, mentem egy RS2000 ellen is, rajtnál az is elment 1-2 autót, de kettő végénél már mellette voltam, mikor tettem volna a harmadikat sajnos nem ment.. :) oda tettem a telefonom a váltóhoz és nem tudtam betenni háromba, mindenesetre a srác a végén azt mondta, hallottam hogy nem tudtad háromba tenni, de nagyon elvertél volna. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Érdekesség:

Tegnap a szigetről hazafelé összeakadtam egy Honda 1.6VTI vel /vagyis ez a matrica volt rajta/ és egy Cordoba 1.6 tal.

A Cordoba nagyon csúnyán kikapott, de ami érdekes, hogy a VTI 130 ig nekem 1 autót tudott adni.

Most vagy a Corsa überbrutál, vagy ez a VTI volt ultragagyi.

Szegény ficsúr nézett is rendesen, hogy mi ez az öreg Corsa, ami jól megszorongatta....

úgyhogy Corsa :unsure:

Attól függően, hogy 5 vagy 6 gen vti te minimum 2-300 kilóval vagy könnyebb. Nem beszélve a gumikról.

Könnyű autó, jó autó. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Akkor jól megy ha a VTI sem bírt igazán elmenni!

Tegnap én is mentem, vagy kettőt a hajógyárin, mentem egy RS2000 ellen is, rajtnál az is elment 1-2 autót, de kettő végénél már mellette voltam, mikor tettem volna a harmadikat sajnos nem ment.. :lol: oda tettem a telefonom a váltóhoz és nem tudtam betenni háromba, mindenesetre a srác a végén azt mondta, hallottam hogy nem tudtad háromba tenni, de nagyon elvertél volna. :wacko:

:unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.