Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A jobb oldali elektromos ablak tegnap fenn maradt , meg sem moccan ...

Nekem tegnap a baloldali maradt fönt, kiszedtem a biztosítékot és vissza, aztán jó lett.

tegnap a motor dugóban 2 perc alatt elérte a 98-100 fokot ... felé nem megy de azt ne mondjátok hoyg normális hogy a tegnapi esőben 15 fokban igy melegszik ...

Nekem is.. a gomba az 95 foknál kapcsol be, szóval természetes... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Anti neked hogy ehet 5.5-6-ot amikor a dizelpassat amivel lejöttünk eszik 7.6-ot bc szerint? A két autó meg kb ugyanaz...

Úgy, hogy én autópályán is max 140-et megyek vele...tök 8, hogy klíma vagy nem, város vagy 140-es autópálya...néha kicsit a péntekek megdobják, de alig észrevehető...

Amúgy sajna az enyimben nincs bc...úgyhogy nem tom...én telitanktól teliig számolom...

De ezt már GSI/BMW Tomi is kérdezte, mert az övé meg 8-9 körül benyeli...

Szóval őszintén...nem tudom...de remélem így marad... :unsure:

Nos! Helyesbítenék egy kicsit. Városban BC szerint 6,5 - 7,6l/100km között mozog a fogyasztásom (az utóbbi időben)attól függően épp mennyire vagyok gázpedál taposós hangulatban (szeretem amikor a 330NM dolgozik). Országút, autópálya 5,2 - 6l/100km szintén 140-es max tempónál! Viszont ha pl megyek egy autópályát ahol mondjuk 5,5 a fogyi utána város kb 1 hétig a tankolásig akkor nem megy feljebb a BC 6,5 - 6,8l-nél.

Link to comment
Megosztás:

Hmm, ezt direkt Antinak találtam:

Mantzel2007. 02. 13 21:26:4324_kicsi.jpgruddee:Sziasztok!Kadett c coupéba rakok C20LET-et. ha valakinek van a birtokában bármi adat, megköszönném! Mellette keresek manta 1.8 ohc olajkartert. Esetleg c20ne, c20xe , de acél, nem alu kellene..előre is köszi20/9887239kruplrudolf@gmail.com

@Anti: ha ez a projekt összeáll, Te is sírni fogsz :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Jóóóreggelt Balázska...

Egy...Már régóta csinálják, de a turbó még nehezebb projekt...nem véletlenül szívnak vele...tény, hogy brutál lesz, de nem véletlenül nem csinálták meg a Muháék sem...vezethetetlen lesz...nics súly a hátsó keréken, így semmi esély a tapadásra...

Mellesleg Rudeeval pont a héten beszéltünk, hogy hogy állnak...de azt mondja, hogy pont úgy mint fél évvel ezelött...

Kettő...csipkebokor vessző...

Három...én nem építek senki ellen autót...csak a magam szórakoztatására... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Mosolyogni fogok miközben vezetem... :wacko: ...Jobb mint, ha viccet mesélnél magadnak... :lol:

helyesen: Jobb, mintha viccet mesélnél magadnak... :unsure:

azért majd mosolyogtass meg engem is lécci, mert az igazi turbóból kimaradtam (csak a bejáratós időszak volt meg)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.