Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Lövésem sincs ... de nem kellett volna akkor a lámpának már világítania a műszerfalon ?!

Délutánra szerzek egy multimétert akkor aztán kiderítem ... komolyan mondom ver az isten az autóval ...

Gyújtás ráadáskor világít rendesen?

Amúgy még ha világít is olyankor, és beindításra elalszik, az sem jelent biztosat. A multiméter jó ötlet.

Link to comment
Megosztás:

Ma reggeli meglepi:

A 2 hónapos EXIDE akksim lemerült... már tegnap melóba és vissza fele is nehezen indult be az autó, gondoltam az önindító még nem ment tönkre akkor majd biztos most.Hát nem. Ma reggel már a belsőlámpám is alig világított és meg sem forgatta ...

A gari természetesen él rá de 2 hét mire kicserélik ...

Van otthon egy 45-ös régi akksim de gyanítom már az is fáradt ... valakinek esetleg egy kölcsön akksija ? :unsure:

Beccarás már... :lol: mi lesz még? :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Gabi! Omegád hogy áll?

Kasznis végzett vele... ma kéne elhozni. Persze KG most nem tud kijönni a nagy esőzések miatt

a műhelytől az autójával, így mást kell beszerveznem :unsure: Aztán hétvégén belefaragom a vízhűtőt,

és akkor már saját lábán lehet vinni jövő héten a műanyagoshoz.

Link to comment
Megosztás:

Irányár? nem is tudom már .... naprol napra megy le....3 napja 900ra értékeltem de most már komolyan gondolkozok az 500-on is mert ez hihetetlen...

A jobb oldali elektromos ablak tegnap fenn maradt , meg sem moccan ... az ANGEL nem világít jobb oldalt... tegnap a motor dugóban 2 perc alatt elérte a 98-100 fokot ... felé nem megy de azt ne mondjátok hoyg normális hogy a tegnapi esőben 15 fokban igy melegszik ...

abblend rucklicht tegnaptol ujra velem van ... ma pedig ugye már nem is indult ...

Most az tünik leggjobb megoldásnak hogy bőr ki ( ugy is hivogat megint a Hada Laci miatta :unsure: ) angel, uj gumik+felni riaszto ki.... és aztán mehet el 500 ért tényleg de talán annyiért sem veszik meg ...

... nem hagytam éjszakára rajta semmit és mondom tegnap is már nehzen indult be 2x is...

Anti , lehet azt kéne felveszek még a nyakamba 1,5 mill hitelt és kicserélek mindent benne.... ha müködik ha nem ... és akkor minden uj és minden müködik ... de ez azért már a hülyeségen is tul menne ... a turbo meg aztán .... annyi pénz a világon nincs is ...

Délután mindenesetre veszek egy multimétert meg egy bika kábelt... mindig mondták hogy vegyek, de sose tettem meg mer minek az nekem ...

Link to comment
Megosztás:

ez a jelenség nem tegnap kezdődött csak azt hittem a nagy meleg miatt volt ilyen hatással az autóra de ezekszerint nem mert szakadó esőben , hidegben is melegedett ...

sajnos az elhamarkodott döntést akkor hoztam mikor megvettem az autót ... napra pontosan egy hónap mulva lesz egy éve nálam az autó és pontosan a 10-ed ét költöttem rá mint Anti a turbósra , egyántalán nem élmény autózni vele és nem az én pénztárcámhoz van mérve, az elmult egy évben mindent nélkülöztem hogy az a autó rendben legyen de sohasem érem magam utol vele ...

Lacee!

Lemerült akksival, nem igazán töltő generátorral elképzelhető, hogy a venti nem igazán tud rendesen pörögni, és ezért melegszik fel dugóban a gép nagyon. Elhiszem, hogy unod, de ne tégy elhamarkodott döntést. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

A jobb oldali elektromos ablak tegnap fenn maradt , meg sem moccan ...

Nincs kattogó/tekerő (??) hang amikor nyomod a lefelé gombot? Nekem is csinál ilyeneket néha, olyan mintha túl sokáig tolta volna fölfelé és kiakadna (nemtudom jobbna elmagyarázni) de ha játszol egy kicsit fölfelé-lefelé-egyszerreakettőt akkor életre kel.

Link to comment
Megosztás:

nem kattog ... nuku ... a kapcsolója világít ... de ebben a bu*i esöben még csak a biztositékokat sem tudom megnézni ... vagy a kábeleit hogy kontaktos e...

meg azt is megkéne lesnem a rendszám világitás miért nem megy ... valszeg kell oda 2 új szofita vagy beázott az is ... angel-nél is az izzót kéne meglesnem először hogy jó e vagy hogy a csatija nem kontaktos e .... dehát ESIK ez a **** :unsure:

Nincs kattogó/tekerő (??) hang amikor nyomod a lefelé gombot? Nekem is csinál ilyeneket néha, olyan mintha túl sokáig tolta volna fölfelé és kiakadna (nemtudom jobbna elmagyarázni) de ha játszol egy kicsit fölfelé-lefelé-egyszerreakettőt akkor életre kel.
Link to comment
Megosztás:

Lacee!

Lemerült akksival, nem igazán töltő generátorral elképzelhető, hogy a venti nem igazán tud rendesen pörögni, és ezért melegszik fel dugóban a gép nagyon. Elhiszem, hogy unod, de ne tégy elhamarkodott döntést. :wacko:

Ígyvan, ne kapkodd el, én megvszem 500ért így ahogy van :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.