Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ezek mind ilyen kamu GSi-k... (persze a Csabiét leszámítva)

Dinié ráadásul még DIS-es is, szóval azzal nem nagyon kéne azzal odaállni a TESCO parkolóban a többi RENDES GSi mellé...

Nana azért a szürkében nem Dis-es van.

:wacko: :unsure:

Tudom tudom az sem igazi Gsi,de a C20ne moci meg az Omegából származik tehát az sem Gsi. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na megnéztük...tényleg szép állapotban van...volt lakatolva már, volt rajta küszöb csere...stb...nem kell rá ilyen értelemben sokat költeni...a fénye matt...de ez úgy is lényegtelen...úgyis mattban gondolkozok... :lol:

1979-es évjárat...tehát egyidős velem...ez + pont... (igy nem is alsó indexes... :unsure: )

1 éve nem volt kinnt a garázsból...pöff és indult is... :wacko: ...nem hittük el...belül csupa por meg pókháló...és elindult szó nélkül...csak új aksi kellett bele...

menni nem mentünk vele...mert a futómű úgy sem lényeges...

Aztán leültünk átrágtuk az egészet...és úgy néz ki, hogy szerdán el is hozzuk, és "apaaaaaaaaaa...kezdőőődik..."

:lol:

Fényképezni sajnos elfelejtettem...de el kell képzelni egy szutyi lemattult pókhálós relatív jó állapotban lévő 1.2-es limót...

Link to comment
Megosztás:

Inkább csak lassan... :wacko:

Mert nem hoztuk még el...mivel nincs rajta műszaki, még át kell beszélnünk, hogy hova tegyük, kinél lesz...hol, ki mit fog rajta csinálni...

De megbeszéltük... :lol:

hamár ekkora szerencséd van a kocsival akkor csak LET kéne bele... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Inkább csak lassan... :unsure:

Mert nem hoztuk még el...mivel nincs rajta műszaki, még át kell beszélnünk, hogy hova tegyük, kinél lesz...hol, ki mit fog rajta csinálni...

De megbeszéltük... :wacko:

Na ez jó hír.. akkor már csak a sok munka és intézkedés kell, na meg a sok lovetta...

Mennyiért vetted meg ha nem titok? Csak érdeklődöm, mert van 1-2 ismerősöm, akinek van, igaz nem tudom hogy eladja vagy sem, de az egyik szerintem igen, mivel eléggé csóró és kell neki állandóan a suska...

Link to comment
Megosztás:

Még nem vettem meg... :unsure:

Szerdán vagy pénteken megyek érte...amúgy állapotához képest nincs rossz áron...persze van rajta mit hekkelni...de találtam hozzá olcsón egy donort is, ami törött, de 2 éve teljesen fel lett szinte újítva....így jön az is...

S, akkor milyen szív is fog dohoni benne?XE v. LET?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.