Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

nah vagy felgyújtom vagy váltócsere + motorfelújítás :wacko:

tegnap este nagyon jó autós idő volt, hazafelé be is kóstolt egy ujabb renault clio/megane/bármi valami....először azt hittem valaki elhozta a céges 1.4et de aztán látszottnak a gyári nagylökösök meg ilyesmi ugyhogy ez valami nagyon advancedló###### lehetett....ugyanaz volt mint szombaton....2-es végénél ment el...hogy ez miért lehet???

kicsit le vagyok most hervadva :unsure:

Link to comment
Megosztás:

nah vagy felgyújtom vagy váltócsere + motorfelújítás :wacko:

tegnap este nagyon jó autós idő volt, hazafelé be is kóstolt egy ujabb renault clio/megane/bármi valami....először azt hittem valaki elhozta a céges 1.4et de aztán látszottnak a gyári nagylökösök meg ilyesmi ugyhogy ez valami nagyon advancedló###### lehetett....ugyanaz volt mint szombaton....2-es végénél ment el...hogy ez miért lehet???

kicsit le vagyok most hervadva :unsure:

RS?

Link to comment
Megosztás:

nah vagy felgyújtom vagy váltócsere + motorfelújítás :wacko:

tegnap este nagyon jó autós idő volt, hazafelé be is kóstolt egy ujabb renault clio/megane/bármi valami....először azt hittem valaki elhozta a céges 1.4et de aztán látszottnak a gyári nagylökösök meg ilyesmi ugyhogy ez valami nagyon advancedló###### lehetett....ugyanaz volt mint szombaton....2-es végénél ment el...hogy ez miért lehet???

kicsit le vagyok most hervadva :unsure:

A megane RS az 220 paci vagy mennyi.

A clio meg 180.

Link to comment
Megosztás:

RS?

Erről jut eszembe...azok annyira nem mennek szarul...szal lehet Te is úgy jártál csak, hogy jött egy erősebb...képzeld hányan vitték már szerelőhöz az S500-at amikor összefutottak a pénteki húzós brigáddal...

- És mi a jelenség???

- Hát kettesben nem ment jól...megállt...

- Hogyhogy?

- Hát kettesben elhúzott mellettem egy calibra meg egy F Astra...

:unsure: :wacko:

Link to comment
Megosztás:

A gyári méret a könyvszerint:

c20xe: 195/60 R-14

c20ne: 185/60 R-14

magyarul kizárólag a c20ne gsire váltóméret a 195/50R15, a többire a 205/50R15 vagy a 195/55R15

amúgy a gsi-k többnyire 15ös felnivel jöttek ki, 205/50R15-ös gumival, a 95 utáni újak pedig ennek a váltójával, a 195/55R15-tel

Link to comment
Megosztás:

Egyszer nyersz valamibe és azt sem értékeled ?

Na hallod :unsure:

Micsodaaaaa??? Idén kategóriabajnok vagyok a Ba-La Kupában... :wacko:

És lett 8 bajnoki pontunk két versenyen a túrában... azééé nem rossz eredmény,

főleg ahhoz képest, hogy idén konyhapénzből ment szinte teljesen a versenyzés. :lol:

Disztingválj! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Micsodaaaaa??? Idén kategóriabajnok vagyok a Ba-La Kupában... :wacko:

És lett 8 bajnoki pontunk két versenyen a túrában... azééé nem rossz eredmény,

főleg ahhoz képest, hogy idén konyhapénzből ment szinte teljesen a versenyzés. :lol:

Disztingválj! :lol:

Kategóriát nem is kérdezem.

"Futottak még" ugye ? Vaqy "vigaszág" ? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

...nem akarom elszólni...és nem idén hanem jövőre...de lehet lesz egy elég nagy támogatód... :o bár elég csúnya lesz a sok zöld felirat a verdán... :unsure:

mármint majd a blitzen támogatjuk egymást, arra gondolsz? :wacko: De a sárgarépának nem is zöld a színe... bár... :lol: :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

nah vagy felgyújtom vagy váltócsere + motorfelújítás :wacko:

tegnap este nagyon jó autós idő volt, hazafelé be is kóstolt egy ujabb renault clio/megane/bármi valami....először azt hittem valaki elhozta a céges 1.4et de aztán látszottnak a gyári nagylökösök meg ilyesmi ugyhogy ez valami nagyon advancedló###### lehetett....ugyanaz volt mint szombaton....2-es végénél ment el...hogy ez miért lehet???

kicsit le vagyok most hervadva :unsure:

Hát mint hozzá nem értő csak logikusan gondolkodva lehet h fel volt húzva már egy kicst a nem is tudjuk milyen autó

szóval Sztem ez több mindetől függhet mintsem egy váltó vagy motor........

Dinynek van 3,94-es váltója, bár nem bizti h eladja de azzal tuti siker lenne bér 160-nál tiltana de jól gyorsulna....

lehet h hosszú a váltód vagy 1000 más dolog lehet oka az említett jelenségnek

(jaj de szépen fogalmaztam)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.