Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Jaja.. meg 195/50R15 gumesz.. + ki tudja mennyire pontos óra.. :unsure:

Enyém garantáltan pontos, tegnap bátyámmal is megnéztük, 60-al ment a primerával és nekem is 60-on állt, aztán visszafelé megnéztük egy vadi új Ford Fusion-al 100-al ment előttem és az enyém is hajszálpontosan 100-on állt.....

Link to comment
Megosztás:

Enyém garantáltan pontos, tegnap bátyámmal is megnéztük, 60-al ment a primerával és nekem is 60-on állt, aztán visszafelé megnéztük egy vadi új Ford Fusion-al 100-al ment előttem és az enyém is hajszálpontosan 100-on állt.....

Ez különösen autentikus mérésnek tűnik. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Enyém garantáltan pontos, tegnap bátyámmal is megnéztük, 60-al ment a primerával és nekem is 60-on állt, aztán visszafelé megnéztük egy vadi új Ford Fusion-al 100-al ment előttem és az enyém is hajszálpontosan 100-on állt.....

ha mértetek volna egyet gps-el vagy lézerrel akkor kiderült volna, hogy egyik óra sem mutatja a valós sebességet :unsure:

(majdnem) pontosan csak az én autóm mér de az meg azért mert nem váltóméret a gumi :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Hát mikor a gps és még másik két autó is ugyan azt méri, akkor van némi alapja..

Ez egy kicsit sántít, ugyanis minden gyári(!) autó felfelé csal kicsit.

(értem ezalatt a gyári kerékméretet)

A GSi-k pedig híresek arról, hogy baromi nagyot csalnak felfelé gyári váltómérettel. Ez általában 10% körüli szokott lenni.

Link to comment
Megosztás:

Nem mindegy az sem, hogy az XE és NE között fordszámban is van különbség,

maximumra és optimális váltásra is. Meg persze hogy melyik óra mennyit csal ugye. :wacko:

Talán még végáttételből is van pár fajta, ami befolyásolhatja a váltási helyeket... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.