Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A kurv@ horvátokat meg reggel majdnem megöltem,amikor azt a gyönyörű szláv népi zenét betolták 8kor!Jó volt arra ébredni. :unsure:

Ha gyorsabban feltudok öltözni és kikelni a sátorból,oda gurultam volna dezsővel és egy kis belezős death metalt toltam volna nekik én is a kocsiból!

Ne is mondd... az én sátram mellett voltak két méterrel. :wacko:

Én naív meg azt hittem, legalább aznap reggel aludhatok pár nyugodt órát. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ne is mondd... az én sátram mellett voltak két méterrel. :unsure:

Én naív meg azt hittem, legalább aznap reggel aludhatok pár nyugodt órát. :wacko:

Mindenki arra ébredt szinte,meg az állandó tiltáson való pörgetésre!

Gondolkodtam rajta,hogy odamegyek és kitépem az egész gyujtásmodult abból a tetves veci2000-ből!

Amikor leültünk Gyuláék háza elé reggel,jöttek is arrafelé és elég szépeket mondtam nekik magyarul,nem sokat érthettek belőle! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gondolkoztunk névváltoztatáson.

A Korommanó mellett ezek alapján felvetődött az Atombebaszottmanó név is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Albert tudod már merre jártál???

Detti mondta, hogy reggel valamikor 5 körül ott álltál az Audi mellett, de nem igazán voltál képben... :unsure:

Fogalmam sincs. De ez szombat hajnalban volt? Mert mondták hogy fél hatra értem be a házba. Viszont vasárnap se tudom hol jártam. Pista kocsijában ébredtem délután 3kor...

Link to comment
Megosztás:

Fogalmam sincs. De ez szombat hajnalban volt? Mert mondták hogy fél hatra értem be a házba. Viszont vasárnap se tudom hol jártam. Pista kocsijában ébredtem délután 3kor...

Mit ittál??? Vagy beszívtál vagy mi volt??? Mert már este 10-kor keményen táncoltál... :unsure:

Ja amúgy péntek este volt...vagyis szombat hajnalban...

Link to comment
Megosztás:

LOOOOOL..

Látom nem semmi dolgok voltak :lol:

Odacsaptatok keményen :lol:

Én meg az igát húztam.. most meg várom, hogy ZH-zik a kicsi kocsi :) Eddig nem hivott Ákos..vagy nagy a baj, vagy nincs baj :unsure: :wacko:

Laci4, ha szépen megkérlek, csinálsz egy videót 0-160-ig ?

Hát nem tom mikor lesz rá alkalmam.. mint látod épp vizsgázik a paripa.. fél 4re mehetek legkorábban érte..

Mire hazaverekedem magam a forgalomban lesz vagy f5.. este 5:45kor meg már a meló helyemen kell jelentkeznem..

Szal ma biztos felejtős..

De amugy 0-160videó csalóka lehet. ott a fél másodperceket pl nem fogod sztem érzékelni, márpedig az sokat számit..

Sokkal többet mond az élöben való összefutás a másik kocsival..

Amúgy jobb1ben érzésre nem ment rosszúl a vasad, pedig nem pörgetted el fullra.. szal nyugi :o

Amúgy biztos lesz alkalom összemérni akár az enyémmel, akár a többiekével..

Sajnos most pénteken megint nem hiszem, mert pont éjszakás leszek... csütörtökön meg maszek meló(kell a zsé) és nem tom mikor végzünk...

ui: esetleg youtube-on keress rá.. böszme sok videó van ott is :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.