Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Csaba! Türelem! Hidd el, bazs itt nem isten, itt Anti az! :wacko: (jujj, ezt gyorsan majd ki kell moderáljam, mielőtt meglátja :lol: )

amúgy meg csak, szépen, lassan. :lol:

Hihi... :unsure:

Szép mondhatom...elmegyünk focizni egyet és ti meg itt egymásnakugortok...nem szép dolog...tény, hogy Bazsnak kicsit nyers a stílusa, de ő már csak ilyen...

Csabi te meg legyél kicsit türelemmel...egy ilyen pólós projekt alaphangon ha gyorsan, flottul megy minden akkor is több mint 1 hónap...

És igen...addig kevesen fognak feliratkozni amig nem tudják mire is...de ezt már leírták páran...

Tehát először árajánlat, aztán névsor, időpontot kiírni, hogy meddig lehet feliratkozni, aztán lehet pólót csináltatni, elhozni szétosztani, és begyűjteni a lóvét...

szerintem... :)

Megsértődni meg nem szabad, ha tényleg csak segíteni akarnak, mert már csinálták és van ilyen téren tapasztalatuk...

Senki nem oktatott ki, csak javasoltak...Ez meg már rajtad múlik, hogy elfogadod e a jótanácsot vagy sem...

Én elfogadnám... :o

Link to comment
Megosztás:

Bemész és megkérdezed hogy 50db polo mennyibe kerül....Ennél biztos hogy nem fognak többet kérni :lol: :wacko:

Én ezzel óvatosabban bánnék és inkább 30-at mondanék.

Ha meg olyan "nagyképű" a társaság, hogy ennyiért nem hajlandóak dolgozni akkor köszönjük nekik, hogy szántak ránk a hiperdrága idejkükből de kb b@sszák meg....akinek nme kell az ügyfél az menjen krumlpit szedni idénymunkásnak.....sz@rok rá, hogy nekik mi éri meg meg mi nem.....árat mondjanak 30-50 db-ra és kész :unsure:

De mondom tudni kellene milyen tipusokbol leht választani (pl. egy sima polo olcsobb mint egy tenisz) mennyire lehet a szinekkel variálni (polo szine, felirat szine) és hogy egyáltalán szitáznka e vagy normálisanat csinálnak mint a tavalyi csaj.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.