Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Akkor ez esetben feletsd el a tagságit... :unsure: :wacko: :lol:

Nem vagyunk egyformák, nekem nagyon kevés felni tetszik, ami szép és kicsi a közepe hogy jól látszódjanak a tárcsák, annak nem jó ez ET száma, aminek jó az meg nem tetszik, vagy aminek mindene szép mint az alsó képen, az meg túlságosan megfésülöm benne a hajam stílus :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát én a 256-os tárcsákat annyira nem mutogatnám egy 151 lóerős autón. :unsure:

Azt mutatom ami van :lol: biztosan elég az rá, csak tudja a gyár mi a helyzet. :wacko:

Igazából mindenkép jó szellőset akarok, szerintem hiába kicsi a tárcsa ha szépen igényesen le van festve a nyereg és nem rozsdás a tárcsa, akkor nem gáz annyira... de eldugni sem akarom, arra jó a lemezfelni is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

15" felnire szerintem nem érdemes pénzt költeni.....Semmit nem dob az autón,akkor már inkább lemezfelni.... :unsure:

Nagyobb nekem nem kell, mindenképp meg akarom tartani a váltó méretet, és a 16"-nál is már 45-ös magasság jön ki ami nagyon ráz, én nem csak divatból használom az autót, nagyon sokat megyek vele, a másik meg az hogy csak egy élő példát mondjak, az a Nissan Sunny a hajógyárin egyik barátomé volt a 16-os kerekekkel ment (ami nem váltóméret volt) 15.7-et a 402 méteren még ott visszarakta az utcai kerekeit a 14 colos gyárit és ment 15.1-et több mint fél másodperc, ennyit nem ér nekem a szépség, főleg hogy nem is látom ha benne ülök, de azt hogy jobban megy azt érzem :lol::D :wacko:

Jah és akkor nem is beszélek a horror árairól a 17-es gumiknak, míg a 15-ösből fillérek..

Link to comment
Megosztás:

Megvártam míg ezt Te írod le..... :lol: :) Tényleg elég viccesen mutatt a 17" felni mögött.Szinte nem is látszik a felni közepétől.

ezt aláírom. Elég viccesen néz ki a fékem most a vectrán a felnihez képest. Na de valamit valamiért.

15" felnire szerintem nem érdemes pénzt költeni.....Semmit nem dob az autón,akkor már inkább lemezfelni.... :unsure:

na azért a lemeztől szebb egy alu. Nekem tetszett a vectrám a 15-ösökkel is, jobban mint a lemez+dísztárcsa kombó. :lol:

De rájöttem miért nem volt akkora szám a lemez nekem, mert nem spinneres dísztárcsa volt rajta! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Nagyobb nekem nem kell, mindenképp meg akarom tartani a váltó méretet, és a 16"-nál is már 45-ös magasság jön ki ami nagyon ráz, én nem csak divatból használom az autót, nagyon sokat megyek vele, a másik meg az hogy csak egy élő példát mondjak, az a Nissan Sunny a hajógyárin egyik barátomé volt a 16-os kerekekkel ment (ami nem váltóméret volt) 15.7-et a 402 méteren még ott visszarakta az utcai kerekeit a 14 colos gyárit és ment 15.1-et több mint fél másodperc, ennyit nem ér nekem a szépség, főleg hogy nem is látom ha benne ülök, de azt hogy jobban megy azt érzem :lol::D :wacko:

na amennyit abból napi szinten érzel, hogy fél seccel jobbat mész negyed mérföldön azért kár 15ös kereket venni :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.