Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Először is akkor kezdjük azzal hogy minden mondatot nagybetűvel kezdünk, a Csaba az még mindig nagy C, (legalább azt a hozzászólást írd le helyesen, amiben épp mást fikázol) de szerintem ne akard hogy visszaolvasgassam a hozzászólásaidat (bár ezzel az lenne a bajom, hogy a 20-30 karakteres hozzászólásaid, és akkor nem mondtam sokat) a torkonszarom szövegek közt, nem igazán lehet sok helyesírási hiba, és már megint te vagy az észosztó, csak néhány hír amit én írtam a sok 100-bol.

Symantec - gyermekek túljárnak a szülők eszén

Rootkit jelent meg a legfertőzőbb kémprogramok között

Vírusirtók tesztje üzleti környezetben

Itt mikor gyorsan ír az ember nem foglalkozik szinte semmivel, de ezen túl figyelni fogok jobban.

Többet nem linkelek, tök fölösleges, iszonyatosan kezd elegem lenni belőled, szépen megkérlek koccanj le rólam míg nem lesz baj... és annak is örülnék, ha teljesen figyelmen kívül hagynád a hozzászólásaimat, én is ezt teszem majd a tiéddel..

én kérek elnézést

mondjuk az ciki, hogy a cikkeidben is van hiba?

de abbahagytam

a word ellenőrzője jó megoldás, de közel sem tökéletes :unsure:

amúgy ha ráérsz, keress és olvass, talán megvilágosodsz :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Azért dobtam fel a kérdést mert nem tudom ki és hogyan intézi ezt, és láttam csütörtökön is rajtad ilyen pólót, egyébként innen jött az ötlet :wacko: de sajna nincs ilyen ismerősöm.. :unsure:

A másik topicba feldobtam a lehetőséget.... :lol: Nagy tolongás nem volt....Én tavaly bevállaltam hogy elintéztem mindenkinek,de akkor megfogattam hogy az volt az utolsó.

Link to comment
Megosztás:

Na tudtam hogy a PénzlocsolóManó überelni fog :)

De te már nem számítassz mert én a Jelenleg futó Gsi astra contestben igyekszem az élre törni. :unsure:

Tied lehet a "valaha volt gsi astra contest 1st plész"

Meg akár a Zaudi pénzlocsolda 1st plész is :lol:

Jó így? :o

Akarsz fogadni???

:wacko: :lol:

Link to comment
Megosztás:

A másik topicba feldobtam a lehetőséget.... :lol: Nagy tolongás nem volt....Én tavaly bevállaltam hogy elintéztem mindenkinek,de akkor megfogattam hogy az volt az utolsó.

Nyiss neki légy szíves egy témát (még is csak te vagy az egyik főnök :unsure:) És oda iratkozzunk fel akinek kell. Mi a Ford fórumon úgy csináltuk, akinek kellett az egy új hozzászólásban hozzáírta magát a listához..

pl..

B_Csaba - 2db

Coupe - 2db

Valaki más - 3db

És mikor már megvan a tuti lista, akkor van biztosan sok hely, a városban ahol megcsinálják a pólókat..

Mit szólsz az ötletemhez? :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Már van erre egy topic Itt....

Elöször fel kell híni a hölyet ahogy méár ezt is megbeszéltük,mert már csak munka mellett csinálja hogy egyálltalán bevállal ekkora mennyiséget vagy sem....És hogy mennyiért...Utána szerintem ráérünk azon gondolkodni kinek mennyi kell :unsure:

Ja és a hölgy nyaral,tehát van még idő....

Link to comment
Megosztás:

Nyiss neki légy szíves egy témát (még is csak te vagy az egyik főnök :lol:) És oda iratkozzunk fel akinek kell. Mi a Ford fórumon úgy csináltuk, akinek kellett az egy új hozzászólásban hozzáírta magát a listához..

pl..

B_Csaba - 2db

Coupe - 2db

Valaki más - 3db

És mikor már megvan a tuti lista, akkor van biztosan sok hely, a városban ahol megcsinálják a pólókat..

Mit szólsz az ötletemhez? :)

Na majd erre lecsap Bazs...hogy Te szartad a spanyol viaszt... :unsure: :wacko: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Már van erre egy topic Itt....

Elöször fel kell híni a hölyet ahogy méár ezt is megbeszéltük,mert már csak munka mellett csinálja hogy egyálltalán bevállal ekkora mennyiséget vagy sem....És hogy mennyiért...Utána szerintem ráérünk azon gondolkodni kinek mennyi kell :unsure:

Ja és a hölgy nyaral,tehát van még idő....

Oké

Link to comment
Megosztás:

nem.....kevés volt benne az erő :unsure: :wacko: :lol:

nem

kevés volt a pénzem tankolni, mert nem tudtam megállni, hogy relatív gyorsan menjek vele :lol:

3 hónap, 115e forint benya, 5e km

ez a statisztikám vele

és akkor még ugye költeni is kellett volna erre-arra

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.