Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát ha még jól állna az audin...akkor esetleg rádobhatnánk...de max akkor vállalnék be r másik felnit, ha esetleg 18-as de inkább 19-es... :)

Mondjuk jelen esetben én szó nélkül visszaadnám neki...mert ő úgy ajánlotta, hogy meg lehet hozzá csináltatni a módosítót...

Ezzel több probléma is van...A Krisztián már kigörgöztette és a rajta lévő gumikat meg kidobta,mert elég szarok voltak.....Így Én se hiszem hogy visszavenném.

Jellen helyzetben semmire se megy fel mert ET 60 így mindenféleképpen kell nyomtávszélesítő.

Link to comment
Megosztás:

És ha futóművet cserélnél? Gondolom ezért kezdted kérdezgetni a tárcsa/betét árakat.

Ha a jobbik esetet nézzük akkor elég csak agyat cserélni ez lenne 4db tárcsával együtt 15000ft-ért.Kell elöre hátra nyereg ha szerencsém van(de sosincs)akkor az 20000ft.Kell venni előre kerékcsapágyat(ezt nem tudom mennyibe kerül).És kell 4db betét.Akárhogy számolom ez legalább 60ezer ft....Ennyit most nem ér hogy felrakjak egy felnit amire gumit is venni kell....megint szerelni amiből konkrétan már k@rvára elegem van......és ahogy Az Anti mindta a téli felnit is buktam ami mondjuk nem akkora gond mert jó a másikra,de azt is venni kell.....

Jó, csak akkor futóműcsere...viszont 4X100hoz könyebb felnit találni...ennyit nem ér szerintem...onnantól még a téligumihoz is új felni kell...

Szerintem 5x110ben sokkal jobb választék van 17" és efelett.....

Viszont kénytelen leszek megcsinálni mert ha nem teszem akkor megint kidobtam 95ezer forintot a semmiért.Mert itthon szinte semmit nem lehet eladni :) fölegg úgy hogy nincs hozzá gumi,mert úgye az számít mindenkinek.Lesz@rják hogy milyen csak legyen rajta.

Esküszöm azon gondolkodom hogy eladom alóla a gátlókat rugókat,a hátsó lököst,elsö lököst,lámpát,ülést kárpítokat,és csak használom.Mert már nagyon unom.Sokkal jobban éreztem magam benne tavaly nyáron....

Link to comment
Megosztás:

Nekem akkor sem tetszik :omg: Ezzel a felnivel meg föleg nem.....de a gondom megint azzal van hogy feleslegesen dobálom ki a pénztaz ablakon,és ennek sose lesz vége.

Akkor intézz még rá valami szép felnit és utána nyilvánítsd késznek! :)

Tudom, hogy azért ez nem ilyen egyszerű, de már tényleg majdnem minden meg lett csinálva rajta szépen. Sőt... :) B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.