Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

hát nem is tudom hogy mondjam el. BEINDULT!!! Életre kelt 3 hónapos szunyókálásából a kicsikocsi :) Hát igen mondjuk a kipuffal lesz még munka mivel valami iszonyat hangos lett. Alapjáraton nagyon szépen halkan muzsikál, de amint odalépünk neki durva lesz. Majd teszek fek vidiket. Indításról van meg egy amit majd nézni kell, no comment. B) Na akkor most nyugodtan fogok aludni. Jövő héten műszaki, színátírás, egy két apróság és jöhetnek a hosszabb tesztkörök. Apropó még nem mentünk vele, mivel kb. éjfél körül indult be, majd ma délután próba. Addigis hát qrvára örülök, remélem minden f@sza lett, mert megdolgoztunk érte!

Link to comment
Megosztás:

Jó lett ez a második videó. :o :)

Nagyon szépen kisímult a motor járása, kicsit talán bedadog még, de az a gyertyacsere után szerintem megszünik.

A tökék is elhallgattak.

és milyen szép halk volt alapjáraton. eltűnt a dízel gsi :omg: Ja kértem kategóriaváltást CS-on. majd meglátjuk ki mennyire értékeli az ilyen dolgokat :) Megyek már B)

Link to comment
Megosztás:

húha ketten vagyunk? mi van nem volt jó a buli? vagy legalábbis abban a szerkóban nem :) na jó lépek ám. biztos tudom miről fogok álmodni B)

Ja, kinéztüni így a játszós ruhákban és "munkavédelmi" papucsban a Tundival még a pincebuliba, de elég hüvös volt és azért annyira nem jött be a csöves feeling, ezért visszajöttünk. :)

Link to comment
Megosztás:

csak az a baj h akkora h a hídtól a lökösig ér kb csak a test, de holnap kiderül h fel tudják-e műteni Lender Bácsiék.......

Nekem is Astra Géjesiről van fent a hátsódob.

Reditől kaptam :-)

Nemnagyon fért alá.Néha bele is ér pedig a sedánnak hosszabb is a puttony.

Link to comment
Megosztás:

Nem rossz a hangja! :)

A hidrotőkék legálisan szóltak, nekem is mindig kellett 10 perc motorösszerakás után, mire felveszik

az olajnyomást. B)

Azt tudjuk, eddig az összes így kezdte.

Már abbahagyták, mikor a 2. videót csináltuk, már teljesen halk volt, üzemmeleg, jó olajnyomás, stb...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.